Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit a ChatGPT vagy egyéb AI írt neked?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a snapchat my ai azt bizonygatta nekem hogy ő egy igazi ember🤦‍♀️
2023. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

illetve írt nekem egy dalt az iPhoneokról

2023. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy beugratós kérdést tettem fel neki: "Hányat lép egy veréb egy évben?"

Erre egy hosszú fejtegetésbe kezdett, hogy a veréb nagyon sokat lép, de ez függ az elérhető táplálék mennyiségétől stb.stb.

2023. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem hulyeseget irt, hanem mintegy "josolt". Kicsit sokkolo volt.

Volt egy focimeccs, eloben adtak es mi neztuk, es a masodik felido kozepe tajan arrol beszelgettunk, hogy a stadion tomve van es vajon hany ember fert be. En akkor toltottem le az egyik AI-t, es jo mokanak tunt megkerdezni, hogy a S... stadionban hany ember nezi konkretan ezt a meccset. Ez volt konkretan a 75. percben. Es AI valaszolt kb 1 mp alatt, hogy ma (datum), 70.240 ember nezi ezt a meccset, a legtobb jegy joelore el volt adva, es a legtobb ember az XXX csapat drukkere. Es folytatta, hogy a XXX csapat nyerTe a meccset, 1-0 VOLT a vegeredmeny, egyetlen golt loTT S. G. a 80-ik percben (igy, mult idoben). Ismetlem, a meccs 75-ik perceben kerdeztem, es AI kb 1mp-n belul valaszolt.

A kerdeses jatekos akkor meg nem is volt a palyan, a kispadon ult. AI a vegere meg odabiggyesztette, hogy ez a stadion milyen meccsekre hasznalhato, es hogy ez a legdragabban epult stadion (nem, nem magyar).

Rohogtunk az egyebkent realisnak tuno vegeredmenyen (marmint, hogy az a csapat fog nyerni), es elmentettem egy kepernyokepet.

A 85. percben, meg mindig 0-0 volt az allas, de akkor lecsereltek egy jatekost, es az AI altal gollovokent irt jatekos, S.G. jott be jatszani, es a 88. percben egy szep golt lott. A vegeredmeny 1-0 lett.

Szoval AI honnan a fenebol tudta, mi fog kovetkezni??? Honnan a fenebol tudta, hogy az edzo pont S.G-t fogja bekuldeni a palyara? Es honnan tudta, hogy ki fog golt loni, a cserejatekos vagy egy masik? Es a gol idejet illetoen is csak 8 percet tevedett.

Kicsit sokkolo volt.

Ezek utan megkerdeztem a lottoszamokat is, de az nem volt ennyire sikeres, egy jo vacsora arat nyertuk csak :D

2023. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!