Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ilyen online videó konverter?

Van ilyen online videó konverter?

Figyelt kérdés
Szeretnék sok videót átalakítani mp4 h265 formátumban. Sajnos az appok amiket androidra próbáltam ki borzasztó lassan dolgoznak. Az online konvertálók viszont sokkal gyorsabbak. Amiket találtam azok korlátozzák, hogy naponta mennyi fájlt lehet ingyen feltölteni. Nekem olyan kéne ami legalább 100mb-ot enged és nincsen napi korlát. Egyébként azért kell a h265 formátum, mert sokkal jobb a minősége egyforma bitráta alatt mint például a h264.

2023. aug. 15. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit rendes számítógépen szokás csinálni.
2023. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Online konvertálás lassú. Feltöltés-konvertálás-letöltés.

Gépen csináld, ahogy javasolták.

Ez az egyik leginkább használt program, MeGUI.

[link]


Ez egyszerűbb valamennyire, szintén jó. [link]

2023. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mi a forrás kodeke? Milyen filmek? Ha h264 felesleges.


Bocs ha evidens, de sokan azt gondolják jobb lesz.

2023. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A forrás h264. HD filmeket akarok átkonvertálni SD-be, hogy kevesebb helyet foglaljanak telefonon. Én azt tapasztaltam, hogy azonos méretű bitrátán a h265 jobb minőséget ad mint a h264. A második hozzászólónak pedig nagyon köszönöm. Letöltöttem a MeGUI-t és tökéletesen jól működik.
2023. aug. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!