Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnik el a követési...

Miért tűnik el a követési kérés Instagramon?

Figyelt kérdés

Instagramon két fiókomnál is előfordult már ez a probléma. Privát fiókom van és kapok értesítést, hogy valaki követni szeretne, de amint megnyitom az alkalmazást nem látom már a kérések között.

Nyilván egyből gondoltam arra, hogy meggondolta magát és visszavonta azonnal, de volt már aki kérdezte, hogy miért nem engedélyezem. Én az alkalmazásban viszont nem látom a nyomát sem, csak értesítést kapok róla. Próbáltam megnyitni úgy hogy az értesítésre nyomok és úgy is hogy alkalmazást nyitom meg de mindig ez van. Két külön profillal is előfordult ez és több alkalommal. Igazából azért gyanús, mert olyan emberekről van szó, akiknek nincs oka ezzel szórakozni.

Van erre valami megoldás vagy csak mindenki gyorsan visszavonta a követést?



2023. aug. 19. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!