Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mobiltel wifijét ha megoszto...

A mobiltel wifijét ha megosztom hotspotként, akkor annak van akkora sávszélessége, hogy pl egy laptopról zoomot tudok vele használni a szabadban?

Figyelt kérdés

olvasom, hogy a mobil stick 300/60 MBit/sec-et biztosít, de ehhez képest a telefon saját wifije mekkorát vajon?


jó lenne tudni, mert akkor ettől függően vennék vagy sticket vagy + mobilnetet. mik a tapasztalatok?

(a Vodafonenak nincs is stickje, ők állítják, hogy a mobilnet megosztásának elégnek kell lennie. szerintetek?)



2023. aug. 21. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tud 5G-s hotspot-ot a telód, akkor elvileg elég jó max sebesség érhető el vele.
2023. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos csak 4G


na de elég vajon az a mobilnetes sávszélesség ahhoz, hogy laptopon jelenítsen meg video és hanganyagot? mert ugye más egy aplikáció, de megint más egy laptop (legalábbis ezt gondolom)

2023. aug. 21. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, úgy értem, 5Ghz a wifi hotspot beállításban.
2023. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég. Én egy mobilról osztottam meg a DigiMobilt még júniusban Siófokon a szabadban, egy 4 fős Google Meetben voltam és ment. A Digi meg általában 3-5 Mbitet tudott. Szóval szerintem nem lesz gond akkor se ha nem 5G a kapcsolat, illetve 5 GHz-es a wifi. Már ha egyedül vagy rajta, nem fut letöltés a háttérben és elég jó a mobil lefedettség.
2023. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem, kösz, ez jó hír.

és arról tudsz mondani valamit esetleg, hogy pl a zoom hány GB-ot fogyaszt mondjuk óránként?

mennyivel érdemes feltölteni a netkeretet, ha pl napi 3 órát szeretném használni?


ezt találtam amúgy, ez elég jó adatnak tűnik, de attól tartok, ezt kifejezetten úgy értik, hogy mobilappon keresztül fogyaszt ennyit. legalábbis én úgy értem. ha viszont rendes laptopon jeleníti meg az egészet, szerintem az a többszöröse, csak kérdés, mennyi ...


[link]

2023. aug. 22. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!