Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged fájlokat (PDF, Jpg,...

Nem enged fájlokat (PDF, Jpg, Mp4, Mp3 stb...) letölteni egy böngésző sem a gépen?

Figyelt kérdés
Opera, Mozilla és Chrome böngészőknél figyeltem fel arra, hogy sikertelen/meghíúsult a letöltés arra hivatkozva, hogy "nincs megfelelő engedély", de akkir ezt vajon hogy lehet orvosolni, hol lehet a probléma?

2023. szept. 1. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hova szeretne letölteni a böngésződ? Futtatásba ha beírod hogy netplwiz akkor a felhasználód rendszergazda?
2023. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem és rendszergazda vagyok
2023. szept. 2. 02:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja egyébként úgy állítottam be a letöltést hogy mindig kérdezze hogy hova töltsem le az adott fájlt.
2023. szept. 2. 02:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Azthiszem megvan a probléma!!!

A Chrome volt az ami bekavart, mert rendszergazdaként le akartam menteni egy random kép formátumot Opera böngészőből és valami Chrome fájlként akarta lementeni.

Ezt látva töröltem a rendszerből a Chrome-ot és már jó lett, már 200megás videókat is le tudok tölteni gond nélkül!

2023. szept. 2. 02:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Az Avast is rátett egy lapáttal mert hozzáférést kért az alkalmazáshoz amikor rendszergazdaként léptem be az Opera böngészőbe, engedélyeztem az opera.exe alkalmazás hozzáférését, így mostmár minden rendbe van!

Mindenki segítségét köszönöm, annak is, aki privát üzenetben próbált segíteni nekem!

2023. szept. 2. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!