Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az igazság? Facebook,...

Mi az igazság? Facebook, insta mi alapján ajánl ismerősöket?

Figyelt kérdés

Neten olvasni már mindent, de annak tényleg köze van hozzá hogy kik keresnek rám? Akiket ajánl nekem nem hiszem, hogy engem nézegetnének, bár ki tudja...


De ami számomra a "legijesztőbb" az istagram, hisz olyan fiókokat ad be, "xy akit valószínűleg ismersz" akiket tényleg ismerek, de már vagy 10 évről, pl. több olyat ajánlat volt akikkel középiskolába évfolyamtársak voltunk, de facebookon nem vagyunk ismerősök, így nem értem a kapcsolatot, közös követő is minimális, de valóban igaz, ismerem az illetőt.



#Facebook #fiók #ismerős #Instagram #Ismerősajánlás #Kitismersz
2023. szept. 14. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

"annak tényleg köze van hozzá hogy kik keresnek rám?"


Milliószor leírtuk már, hogy nincs.

2023. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat adja be akikkel sok a közös kontakt. Vagy ha nem is sok legalább 1-2 van. Facebook fix. Az insta is talán ez alapján működik nem tudom. De ahhoz tuti nincs köze, hogy kik keresnek rad meg te kire keresel.
2023. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dongaben ***** válasza:
89%

"annak tényleg köze van hozzá hogy kik keresnek rám?"

Igazából van...

Amikor rákattintasz az "összes süti elfogadása"-ra bárhol, már meg is kapsz mindent a nyakadba...

Ha valaki rákeres a nevedre, Pl. "Szabó János", akkor kidob neki több profilt. Nem téged keres, hanem egy másik "Szabó János"-t, de onnantól minden ilyen nevűnek ajánlja a rendszer ismerősnek.

2023. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"onnantól minden ilyen nevűnek ajánlja a rendszer ismerősnek."


Már itt is leírtuk kétszer, hogy nem, de megint jön egy idióta. Gratulálok.

2023. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dongaben ***** válasza:
89%

"ma 11:09"

Örülök, hogy 2x is leírtad. :)

Nekem csak 1x írd le kérlek, hogy miért ajánlanak folyton Seattle-ben élőket?

Sosem jártam ott (Sajnos.), de él ott egy az enyémmel azonos nevű ember, akit nem ismerek...

Köszi.

2023. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Leírtuk már azt is, milliószor, és itt is egyszer. A kereső is ingyenes.
2023. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értek ezzel egyet. Nekem mindig csak olyanokat ad be akivel van kontakt.
2023. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dongaben ***** válasza:
100%

Ok. Beírtam ide a keresőbe: "ismerősnek ajánlás".

Abban segíts kérlek, hogy hol van ez "milliószor" leírva, mert privát véleményen kívül más nem céloz erre.

Tényleg érdekel, miért kapok ilyen sok ismerősnek ajánlást az USA-ból, ha nem a bév azonosság az oka?

Köszi.

2023. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dongaben ***** válasza:
*"név azonosság"
2023. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem olvasom mindennap a fórumot, így nem tudom mit írtatok le már 1 milliószor, a googlbe meg az egyik cikk ezt írja, a másik meg az ellenkezőjét. Szerintem mindenki csak találgat és senki sem tudja mi az igazság.


Van még egy durva sztorim:


Bekerültem egy új munkahelyre ahol az ott dolgozókat dobta be sorba az ajánlás, de én nem írtam be, hogy hol dolgozok. Szerintem akik közel vannak hozzám fizikálisan azokkal is valahogy "összekapcsol".

2023. szept. 14. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!