Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy bejelentkezte...

Hogy lehet, hogy bejelentkeztek Indiából a Spotify fiókomba?

Figyelt kérdés
Nem használom, kb. 2x léptem be a fél év alatt. Email jött, hogy én voltam? Azt írják, hogy a S biztonságos, akkor hogy? Végül töröltem a regisztrációmat, appot is. Itt a gyk-n találtam linket a törléshez, ha valaki kérdezné.

2023. szept. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A Spotify akkor biztonságos, ha a felhasználó vigyáz az adataira.
2023. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez még nagy valószínűséggel nem a hozzáférés volt, csak a beetetés része.

A fő csapás általában az, hogy egy adatvédelmi incidensre figyelmeztető levelet küldenek, amiben elhitetik veled hogy probléma van, és átirányítanak egy kamu oldalra, ahol megoldást kínálnak. Amikor azt hiszed hogy az eredeti oldalon vagy, és a bejelentkezéshez megadod az adataid, na akkor buksz el.

2023. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a S a hibás, hanem nem értem. Hogy találják meg pont azt a regit, oldalt, amit nem használok. Bár, még mindig jobb, hogy ezt találták meg.
2023. szept. 17. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!