Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sim kártyán van korlátlan...

Sim kártyán van korlátlan netem de gépen játszok mivel tudnám megoldani hogy jobb netem legyen a gépen?

Figyelt kérdés

A gépemben van Wifi adapter 2 ezer forintos és eddig bírta de most nézegetem jobbat valami komolyabbat mondjuk amibe bele tudom tenni a szim kártyát.


PL.: [link]



[link]


2023. okt. 3. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonról osztod meg a netet gépre, akkor használd inkább az USB megosztást a beállításokban.
2023. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, feleslegesen lassítanád a wifivel. USB-megosztás a legegyszerűbb megoldás.
2023. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg 4G router amihez UTP kábellel csatlakozol, az a legjobb megoldás. A routert így kiteheted az ablakba ahol a legjobb a lefedettség.
2023. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ehhez elég egy sima USB kábel? Vagy venni kell külön? Ha elég a sima hol lejárt ezt be állítani?
2023. okt. 3. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy sima USB kábel is bőven elég, mondjuk a telefonod gyári kábele, vagy amivel töltöd a telefont.

A beállításokban kell keresgélni.

Nálam samsungon beállítások, kapcsolatok, mobil hotspot és internetmegosztás, és az USB internetmegosztást be kell kapcsolni, és kész.

Xiaomin úgy volt, hogy beállítások, vezeték nélküli kapcsolatok, és mobil hotspot, de láttam olyan xiaomit is, ahol kidobta a beállítások képernyőjére a mobil hotspotos menüt, és azon belül ott az USB-s internetmegosztás.

A Huaweien már nem emlékszem, mert azt már rég használtam, de annak is az volt a lényege, hogy beállítások, vezeték nélküli lehetőségek, és ott előbb-utóbb meg volt a hotspotos menü.

Tehát a beállításokban kutasd fel valahol. Fontos, hogy amikor ezt csinálod, a géphez már legyen csatlakoztatva a telefon, anélkül nem fogja engedni bekapcsolni az üzemmódot.

2023. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az lehet hogy az enyémbe nincs? Bluetooth internet megosztást találok Honor x7a telefonom van
2023. okt. 4. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Biztos, hogy van USB tethering.
2023. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!