Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépem törli az előzményeket...

A gépem törli az előzményeket minden nap. Ha átállítom, mindig visszaállítja magát és nem menti a beállításomat. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

az eszközökben,az egyéni beállításokban amit beállítok megnyomom az ok-t, bezárom, újra kinyitom és nem marad úgy, ahogy beállítottam

valaki alapból megadta, hogy ne őrizze a gép az előzményeket és ne tudjam az eszközökben ezt átállítani

az internetbeállítások menüben (a vezérlőpultban) az van, hogy megjegyzi az előzményeket.

HOL LEHET MÉG ÁLLÍTANI, HOGY MEGŐRIZZE AZ ELŐZMÉNYEKET???


2010. okt. 18. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Mozilláról van szó
2010. okt. 18. 13:09
 2/5 PapaJoe ***** válasza:
Nem használod véletlenül az Advanced System Care programot?Mert ha igen ott is ki kell kapcsolni az "előzmények törlését":!Most ellenőriztem az én gépemet (firefox) de nekem működik!!!
2010. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de igen, csak nem ismerem

leírnád nekem lépésről lépésre, az Advancedben a beállítást?

2010. okt. 18. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítások menü: (nyitó oldal legfelső sor, középső, csavarkulcs)

Általános beállítások (baloldalt)

Windows kezelése > "Automatikus takarítás" -ra klikk

"Automatikusan takarítja a személyes nyomokat be- és kijelentkezéskor" (jobboldalt)

Mozilla Firefox -ban az összes elöl a pipát VEDD KI!

2010. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és mindez az advanced care progin belül?

majd megpróbálom köszi

2010. okt. 19. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!