Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a GTA san andreas...

Hogyan lehet a GTA san andreas IMG tool-al a GTA3 img-ből törölni autot vagy bármit? Mert nekem win7-em van és mindig amikor törlöm a GTa3 img-t vagy az egész GTA-t akkor visszaállitja a régi GTa img fájlra. Valaki segitsen kérem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

hát megnyitod a gta 3.img-t rákeresel mondjuk admiral.dff -> törlöd, admiral.txd -> tölröd


hozzáadod az uj pl admiral.dff et meg admiral.txd-t és kész.

2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi de biztos

nem fog sérülni a fájl

vagy ilyesmi?

2011. aug. 19. 07:12
 3/6 anonim ***** válasza:

a fájl nem sérül, ha jól emlékszem a san andreasnál már dir fájl sincs az img mellett, de ha van is, akkor is annyi lehet az összes probléma, hogy amikor hozzáadsz az img hez uj fájlokat, akkor nem frissiti a dir-t és egyre nagyobb, lesz ilyenkor kell használni a "rebuild archive" funkcit, ami "ujraépiti" az archivumot, és a dir mérete optimizálva lesz.


egyébként én és egy kisebb fejlesztői csapat csináljuk a gta3 hd -tc, ha érdekel utánanézhetsz, itt pedig a gtaf forumon update-ek meg hirek vannak. [link]

2011. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Figyz


Azt szeretném hogy visszaáljon a GTA

az alap kocsikra.

Azt hogy csinjam?

2011. aug. 19. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
hát vagy megszerzed az eredeti dff meg txd fájlokat vagy ujrarakod a játékot
2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de már probáltam de a windows 7

minidg viszaálitaja a régire

2011. aug. 19. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!