Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy telekomos optikai...

Ha van egy telekomos optikai router és átraknám pppoe passthrough-ba, akkor ez érinteni az IPTV set-top-box és/vagy vezetékes telefon szolgáltatás, ami erről megy? Az írjon, aki már csinált ilyet és rendelkezett IPTV és vezetékes telefonnal is.

Figyelt kérdés

Tudom van ügyfélszolgálat, de a chatbot nem érti, nem hibát akarok bejelenteni, felhívni meg még nem akartam őket.


Sagemcom F@st 5655v2 a router

Ha átrakom akkor lesz dedikált port, amire az új routerem kell csatlakoztatni?


2023. okt. 6. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Érinti, pl. TP-Linken simán ment az IPTV, de MikroTik routeren simán szívtam vele 1 napot.
2023. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az IPTV box maradhat az optikai modemen, az nem a net PPPoE kapcsolatán megy. Csak net nem lesz azokon a portokon, csak a router mögött, mert az építi fel a PPPoE kapcsolatot.
2023. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!