Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TheVR szintű csatorna körülbel...

TheVR szintű csatorna körülbelül mennyi tiszta keresetet tud realizálni nagyságrendileg havonta?

Figyelt kérdés

Twitches donatek, youtube nézettség, szponzorok. Szerintetek mennyit kereshetnek tisztán, leadózás után?


Azt nyilván látni, hogy messze nem csórók, sőt szerintem átlag magyar életszínvonaltól jobban élhetnek.



2023. okt. 6. 13:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Tőlünk nyugaton ez már ment 10-15 éve is :)
2023. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
Bizony ez nem mai történet. Már több, mint 10 éve lehet pénzt keresni a Youtube reklámokból és már azelőtt is kitették az adomány linket egyes videósok, hogy bevételhez jussanak. Sok videós már 2010-ben is jól keresett belőle. A játékból már 2000-ben is jól kerestek, akik eljártak versenyekre és jó helyezést értek el, ami mellé pénznyeremény járt, de a profi versenyszerű játékosokat nem elíteném egy lapon a sima videósokkal. Mint fatal1ty, akire hardvergyártók építettek fel világszintű marketinget. Mindenből pénz válik, ami tömegeket vonz. A Youtube lett az első számú szórakoztató, már többen lógnak rajta, mint bármi máson, utána van a sorban a Twitch és a többi streaming szolgáltató.
2023. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
Az egészben az a vicc, hogy mindezt következetesen letagadják. Nem beszélnek róla, mert tudják, hogy irtózatosan nagy összeg, de azért elhitetik, hogy egy fillért sem keresnek a nézőkön és megspékelik ilyen mondatokat, hogy "mert tudjátok, hogy nekünk nem a pénz a lényeg"... A néző meg elhiszi, hogy nem keresnek rajta semmit, közben úszkálnak a százmillióban a seggük alatt. Nem konkrétan a TheVR, hanem a legtöbb ismert youtuber.
2023. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Szerintem a VR is így kommunikálja le. Pénzről sosem beszélnek


Nem tudom ha tudnák a nézők, akkor donatelnének e annyian amennyien.


Vagy azt mondanák hogy bakker ezek multimilliomosok, inkább félreteszem magamnak?

2023. okt. 9. 07:52
 15/29 a_zs_1018 ***** válasza:
62%

Az elején írták le neked, hogy ceginfo-n minden éveben fent van az előző éves bevételük egy másik válaszoló leírta, hogy mennyi lehet ebből a profit mit szeretnél még látni? Ne mutassák meg esetleg, hogy mennyi van a bankszámlájukon? Mi közöd neked vagy akárki másnak hozzá már ne is haragudj meg? Aki akar donatelni az úgy is fog aki meg nem az nem pont. Tökéletes példa erre a külföldi tényleg dollármilliomos streamerek akik ugyanugy kapják a rohadt sok donate-et.


Amugy már nem azért de a magyar nézőközönség illetve a magyar emberek, főleg az interneten, közel nem annyira érettek vagy csak szimplán nincsenek olyan szinten, hogy pénzről lehessen beszélni velük mert egyből megy a fröcsögés meg a "Menjen inkább gyárba dógozni meg a ki a fődre kapálni" szintü rendkívül értelmes kommentek jó magyar módra

2023. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

A magyar emberrel lehet a pénzről beszélni, ha normálisan beszélnének róla. De nem, helyette megy a ködösítés, megtévesztés, átverés. Ha sok streamert nézel, akkor biztosan ismerősen hangzanak az olyanok mondatok, mint:


"ez nem a pénzről szól"

"tudjátok jól, hogy én nem ebből élek meg"

"ez rólatok szól, nem a pénzről"

"ha pénzt akarnék, akkor telibe raknám reklámmal"


stb.


Közben ülnek a sok tíz-százmillió éves Ft.-on. Nem gondolod, hogy az álszentség eleve itt kezdődik, nem a nézői oldalról? Fél kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan magyar youtuber van, aki beszélt a pénzről és mindezt úgy tette, hogy konkrét számokról beszélt, nem csak ködösített a nézők felé.

2023. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%
De egyébként a TheVR is beszélt erről még régebben, nekik is ködösített álláspontjuk volt. Ők azt mondták akkor, hogy nem beszélnek konkrét számokról, mert a pénz értéke folyamatosan változik... Ez a "nincs értelme róla beszélni, mert a pénz értéke nem állandó" jellegű joker mondat egyébként másnál is elhangzott már. A TheVR védelmében szóljon legalább, hogy ők ezt nem hatásvadász módon tették meg, hanem csak szóba jött stream alatt. Mások azt csinálják, hogy kiírják, hogy "ennyit keresek a youtubeon" (pl), aztán a végén semmi konkrétum nem derül ki a videóból, mert nem látja értelmét beszélni róla.
2023. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 a_zs_1018 ***** válasza:
79%
Megkérdezem akkor mégegyszer. Mi közöd hozzá hogy mennyi van a bankszámláján? Kiss Sanyit is leszólitod random az utcán hogy mennyit keres? Vagy azért kéne elmondania a TheVR-nak mert “gazdagok”?
2023. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%
Én meg tőled kérdezem meg, hogy szerinted ez miért probléma? Nem lehet beszélni a pénzről? Államtitok? USA-ban odamennek a felszolgáló kiscsajhoz és megkérdik mennyit keres, elégedett-e a munkájával. És elmondja! Nálunk meg megy a fröcsögés, hogy mi közöd hozzá.
2023. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 a_zs_1018 ***** válasza:
79%
Nem mondtam, hogy probléma csupán arra utaltam, hogy nálunk az USA-val ellentétben nem informálódás vagy érdeklődés szempontjából akarunk fizetésről, pénzről beszélni hanem pontosan azért amit írsz, hogy fröcsöghessenek meg oszthassák az észt az emberek
2023. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!