Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltatónál vegyek...

Melyik szolgáltatónál vegyek mobilnetet?

Figyelt kérdés
A lehető legolcsóbb korlátlan mobilnetet keresem, a jelenlegi Telekomos 10 ezres helyett. A Vodafone XXL 5 ezer, ez a legkedvezőbb amit találhatok?

2023. okt. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem mostanában nekem is ez tűnt a legolcsóbbnak. A Yettel is ennyi de ott csak 50Mbit-et adnak a Voda 100-at.
2023. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az is egy fontos kérdés, hogy ahol használni szeretnéd melyiknek jobb a lefedettsége. Mert ez is szűkítheti, hogy melyik "jó".
2023. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Vodával rengeteg a gond, nem lehet csatlakozni, nem lehet forgalmas napokon akadozás mentes stb. A mobilnet mindig is esetleges volt, most sem más.
2023. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod a telekommal, de ha sokat utazol nagyon meg fogod bánni. Vodafone sehol sem mukodik nem ajanlom. Vagyis na ha utazol. Yetteles vagyok jó, meg sokat fejlődött de a telekom a legjobb 10 rongyot szerintem megér havonta
2023. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a lényeg hogy használhatatlan, csak az hogy olcsó legyen. 😃
2023. okt. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mifelénk brutálisat javult a Voda mióta lekapcsolták a 3G-t amerre járok stabil 4G mindenhol. 😃 Nekem eszembe nem jutna 10000-ret fizetni azért amit más ad 5000-ért. Azért hagytam ott őket vagy 15 éve mobil ügyileg is, pedig "Westel szív" dobogott a mobilomban 6 évig. Aztán átmentem a Vodához majdnem fele tarifáért.
2023. okt. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen problémám nem volt még Vodával. Mindenhol van térerő, hacsak nem egy erdő közepén vagy.
2023. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!