Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kétségbe estem! Nics olyan...

Kétségbe estem! Nics olyan szolgáltató, ahol mobilnetet elő lehetne fizetni korlátlanra és a sim kártyát a routerbe tehetném! Tényleg nincs ilyen szolgáltató?

Figyelt kérdés

4g-s sim kártya fogadására készült routerembe tennék sim kártyát, mobilnetes előfizetéssel, korlátlanra ha lenne ilyen! De, nincs.


T-home, Telenornál csak olyan korlátlan mobilnetes előfizetést találtam, amit csak okostelefonban lehet használni!!

A routerbe nem tehetem be otthonra!! Ez elképesztő!!


Laptoppal szeretnék a routerrre csatlakozni wifivel és így netezni. A vodafonnál nem tudom van-e ilyen előfizetés mobilnetre, korlátlanra? Néztem a weblapjukat,de nem egyértelmű!


A telefon nem fontos, csak a Net.


Tudtok ajánlani 4g-s mobilnetet,korlátlan nettel,amit routerben is lehet használni?



2018. jan. 7. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak flottából van ilyen.

Ezen a fórumon többet megtudhatsz: [link]

2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez átkozottul nevetséges, mert pl. Romániában van ilyen, a sógornőmék két éve ilyennel neteznek. A vezetékes netünk világszínvonalú, de a mobilnetben több éves lemaradások vannak.
2018. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#a Nincs itt lemaradás csak nem engedik routerben használni a korlátlant. Csak ha másik csomagot választok, ami nem korlátlan, pl: 15gb vagy 20gb maximum havi letöltésűt. Na ezt bátran engedik routerbe tenni.


Pedig pl. a t-home-nál nem is olcsó, a korlátlan mobilnet havi 12 ezer Ft. Még ezt is lenyelném, akár még 1 vagy 2 éves szerződéssel is!

De ezt csak okostelóba tehetném, routerbe nem!!! Még a havi 12 ezer Ft-ért sem!!!! Ez elképesztő!!!

2018. jan. 7. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

A T hülye lenne a vezetékes internetjének saját konkurenciát csinálni. A többiek meg szépen beálltak a sorba. Vodának van 50GB nappal + 100GB éjjel spec. mobilnet routerje olyan kártyával, ami egyedi mérete miatt csak a routerrel működik, tehát nem használható más készülékben.


Flottás megoldások viszont vannak. Nekem telenoros zümmög itthon. Hogy adjak Neked egy telefonszámot? Nem tilt ki a rendszer? Lehet ilyen "reklámot" benyomni kommentben?

2018. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval, mindegy itt a cím:

[link]

2018. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!