Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mail.com e-mail szolgáltató...

Mail.com e-mail szolgáltató másnak sem küldi meg az ellenőrző sms kódot magyar (+36) mobilszámra? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Regisztráció során adtam meg a mobilszámom, ami magyar +36 kezdetű.

Most új belépésnél sms hitelesítést kér. Másnak sem küldi meg?


Mit lehet tenni?


Köszönöm!



2023. okt. 8. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

De, ok elkuldik. De a magyar halozat nem fogadja.

Ha egy google- vagy skype szamot hoznal letre, es arra kerned az ellenorzo kodot, akkor megkapnad. En vettem 10 dollarert egy google telefonszamot (sok evvel elezelott), es nekem arra megy minden ellenorzo kod (es a gmail-ban landol, mert ugy allitottam be, hogy kuldjon oda minden uzenetet, hang uzenetet is rogzit, es ha ertheto a szoveg, akkor irasban kapom meg a hanguzenetet (transcript).

2023. okt. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A mail.com-os fiók nem az elsődleges e-mail címem, de már sok éve használom.

Eddig sosem kért telefonszámot illetve nem volt kötelező kódküldés.


Most egy másik email címet is csináltam a mail.com-nál bizonyos okból kifolyólag és nem hagyta, hogy telefonszám nélkül regisztráljak.

Ahogy most ellenőriztem, ha újra regisztrálnék újra kérné.


És még nagyobb baj, hogy küld is sms-t amit ugye nem kapok meg.

2023. okt. 10. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Irtam, mit csinalj. Google telefonszam, uzenetek tovabbitva a gmailos cimre. Raadasul a fake telefonszamot sok mindenre lehet hasznalni.


Amugy nem tudom, miert ragaszkodsz a mail.com-hoz, amikor annak csak akkor van 65 GB tarhelye, ha fizetsz erte. A gmail 15 GB-ig ingyenes, a Yahoo pedig majdnem vegtelen.

2023. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!