Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » G-mail-ben hol találom az...

G-mail-ben hol találom az archivált üzeneteket?

Figyelt kérdés
Véletlen egy üzenetet oda húztam, de nem láttam, hogy mi volt maga az üzenet, így szeretnem megnézni mit sikerült archiválnom
2023. okt. 10. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Átkerül az "Összes levél" közé. Az archiválás célja az lenne, hogy a már teendőt nem igénylő, de megtartandó üzeneteket archiválod, így nem foglalja a helyet és teszi átláthatatlanná a beérkező leveleket (a kereső viszont megtalálja ugyanúgy). Csak senki nem így használja, és megijed amikor félrenyom/húz egy üzenetet.
2023. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, de hogy keressek rá, ha nem tudom mi volt az üzenet?

Ugyanis épp a beérkező email-jeim megvoltak nyitva amikor egy messenger üzit akartam elhúzni és vele együtt az emailt is sikerült

És csak annyit láttam h archívumba helyezve

2023. okt. 10. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Böngészőből megnyitva az "Összes levél" menüt minden üzenet kap egy "beérkező levelek" címkét. Amelyik mellett nincs ott, az nincs a beérkezők között, az lesz amit archiváltál. Ez is csak akkor működik, ha nem használsz olyan szűrési szabályokat, ami megkerüli a béerkező levelekbe érkeztetést.
2023. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs olyan címke (gépen nézem)

Elég hülyén van megcsinálva , messengerbe egyértelműen van egy archivált rész aztán ott megtalálok mindent ami archiválva van és vissza is tudom állítani

nem kell keresgetni , hogy véletlen mi lett archiválva

2023. okt. 10. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!