Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnák ingyenes flash...

Honnan tudnák ingyenes flash letöltőt letölteni?

Figyelt kérdés
Olyan ingyenes flash letöltőt keresek, amelyik a kiválasztott oldalon megkeresi az swf kiterjesztésű fájlt és letölti. Az swf fájlak már egyenesen a weboldalakról nem indíthatók, mert a böngészők nem engedélyezik a flash player bővítmény telepítését és ezzel a hibajelentéssel válaszolnak: „Ez a beépülő modul nem támogatott“. A letöltött swf fájlt már el tudom indítani a gépemen.

2023. okt. 11. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak ilyenek, már letöltöttem egyet (free-flash-downloader-setup.exe), de az oline víruskeresők (Virus Total, MetaDefender Cloud) azt mutatták, hogy kértevő van benne, így nem merem telepíteni. Olyat keresek, ami megbízható.
2023. okt. 11. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Az említett topik #4-es hozzászólásában belinkeltem egyet - a Ruffle-t - annak böngészőkiegészítős változatát.

Ingyenes, nyílt forrású (így van esélyed leellenőrizni a működését):

[link]

elérhető asztali alkalmazásként is:

[link]

2023. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj régi, 2020 előtti böngésző verziót, ahhoz még felrakható a flash player. Persze találj egy nem vírusos verziót, mert a hivatalos telepítő már nem elérhető.
2023. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Habár nem teljesen az, amit szeretnél, de a Flashpoint 12 Infinity segítségével futtathatóak a flash játékok.

Használd a keresés funkcióját, hogy megtaláld azt, ami érdekel.

A játékok online funkciói viszont nem működnek vele.

[link]

2023. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!