Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan webhely, ahonnan...

Francesco56 kérdése:

Van-e olyan webhely, ahonnan ingyenesen lehet letölteni az Adobe Flash Player és a VLC Média Player legújabb verzióját Windows XP operációs rendszerhez, rendszergazdai engedély nélkül?

Figyelt kérdés

A Nyugdíjasház gépére feltett egy ismeretlen jóakaró

Windows XP operációs rendszert.De eltűnt,nincs címe,nem

elérhető.Rendszergazdai engedély kellene ezek telepítéséhez,de nyugdíjasként nem tudom ezt kikerülni.A

részletesebb leírást a plozerferi@gmail.com címre kérném.



2015. júl. 13. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Letölteni le lehet engedély nélkül, telepíteni nem. Az is előfordulhat, hogy az adott gép annyira korlátozva van, hogy letölteni sem enged.

Minden esetben az adott számítógépen múlik, amelyről netezel, nem pedig azon, hogy melyik oldalról próbálod letölteni a szóban forgó programokat.

2015. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írták: letölteni le lehet, sőt, a VLC-nek van "portable" verziója, amit sima felhasználó is telepíthet, de szerintem ha nem a Program files-ba akarod, akkor a sima verziót is bárki feltelepítheti.

A Flash Playert már anélkül nem fogod tudni felrakni.

De nincs valaki informatikus a környéken? A jelszó ugyanis kellő szakértelemmel eltávolítható.

2015. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos csak felrakták a Windows XP operációs rendszert,s

utána itt hagyták.Nincs gazda.Ezért kértem,hogy lehetne -e

rendszergazdai engedély nélkül telepíteni.Ráadásul csak

hétköznap déli 12-ig használhatom ingyenesen a gépet.

Ha valakinek van erre jó megoldása,akkor írja meg a

plozerferi@gmail.com címemre.

2015. szept. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!