Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni, ha az Instagr...

Mit lehet tenni, ha az Instagram nem küld megerősítő kódot SMS-ben?

Figyelt kérdés
Csak számítógépről és ugyanarról az egy számítógépről használom a fiókomat. Ennek ellenére időnként rájön, hogy megnyitáskor megerősítő kódot kér szokatlan fióktevékenységre hivatkozva. Már régebben is csinálta párszor, aztán hónapokig semmi, aztán megint, aztán megint semmi. Kicsit kényelmetlen, de végül is annyira nem volt zavaró sosem, úgyhogy nem foglalkoztam vele. Pár napja megint elkezdte, ment így egy darabig, be tudtam lépni gond nélkül, ma viszont hiába nyomkodtam akárhányszor a küldés gombot, nem jött SMS. Kiírja, hogy megerősítés elküldve, ott a telefonszámom, mégse jön semmi. Pár tucat próbálkozás után be is sokallt a rendszer, és "Sajnáljuk, hiba történt. Kérjük, próbáld meg újra." hibaüzeneteket kezdett el kidobálni, gondolom, túl sok SMS-t akartam küldeni egymás után. Mostanra megjavult, újra azt írja, hogy SMS elküldve, de továbbra sem jön üzenet. Mit lehet ilyenkor tenni? Jól ütöm be a jelszavamat, ugyanarról a gépről használom (használnám) a fiókot, tudok jelszó-emlékeztető linket küldeni az e-mail címemre, meg is tudom változtatni a jelszavamat, csak belépni nem tudok egyszerűen, mert folyton SMS-es megerősítést akar, amit meg nem küld... Egyáltalán mi a szarnak kell ez az idióta kettős azonosítás minden egyes alkalommal? És miért nem működik rendesen? És ha esetleg elhagyom a telefonomat, akkor kizártam magam örökre, mert a jelszó meg az e-mail cím önmagában nem elég, még akkor sem, ha a megszokott készülékről szeretnék belépni?

2023. okt. 13. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
SMS-ek között a spam mappában nincs?
2023. okt. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!