Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ? Facebook - zárolt fiók,...

? Facebook - zárolt fiók, jelszó gond...

Figyelt kérdés

A mai napon beléptem a fiókomba és az a felület fogadott, hogy a fiókomat zárolták, mert szokatlan tevékenységet észleltek a fiókomnál. A zárolást ugyan fel tudtam oldani a "tovább" "tovább"... opciókra kattintva. A zárolás egyébként 13-án történt (azóta mindmáig nem léptem be). Később a legutóbbi tevékenységeimet visszanézhettem, és ott láttam, hogy október 7-én egy embert vagy ismerősnek jelöltem vagy elkezdtem követni. Tudatosan teljesen biztos, hogy ezt nem tettem, de előfordulhatott, hogy véletlenül rányomtam (emlékszem, hogy láttam azt a felhasználót, de egyáltalán nem ismertem), mert a facebook rendszerint késleltette (és nem az én telefonom volt lassú hozzá vagy az internetem gyenge!!) a funkciókat, bármire is nyomtam rá. Így előfordulhatott, hogy máshova nyomtam. Ezt leszámítva semmi más tevékenységet nem láttam, ami gyanús lett volna.

Még ezek után egy olyan felület is fogadott, hogy "A jelenelgi jelszód nem fog működni, ha új helyről próbálsz majd bejelentkezni. A jelszó megváltoztatásához nyisd meg a biztonsági és bejelentkezési beállításokat."

Ezek után úgy voltam vele, hogy mivel nem tapasztaltam semmilyen tevékenységet, ami nem az enyém lett volna, ezért nem változtatom meg a jelszót, mert a továbbiakban is ugyanerről a készülékről fogok bejelentkezni.

A helyzet viszont az, hogy néhány óra elteltével megpróbáltam belépni és azt írta ki, hogy hibás jelszó – nem, nem írtam el –, pedig pontosan ugyanarról a készülékről* jelentkeztem be, mint amiről idáig. Akkor tehát a facebook hazudott...

* A telefonomat azóta repülőgép üzemmódba raktam, így az IP-cím teljesen biztos , hogy megváltozott.

Az e-mailembe nem tudok belépni, mert nem azt az e-mail címet adtam meg, amit rendszeresen használok, és mivel nem használtam ezt az e-mailt, ezért a jelszót sem tartottam fejben. Az e-mailnél pedig nem sikerült a jelszó helyreállítás, mivelhogy korábban nem adtam meg más elérhetőséget. Az e-mail jelszómhoz pedig nem tudok hozzáférni.


Mit tudok tenni?



#jelszó #Facebook #zárolt fiók #Facebook zárolt fiók
2023. okt. 15. 18:07
 1/2 lali51 ***** válasza:
Új fiók regelsz.
2023. okt. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem igazán jó...örültem volna, ha lett volna rá megoldás. Ráadásul tudtommal nem lehet felvenni a kapcsolatot a Facebookkal...
2023. okt. 18. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!