Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő ilyenkor? Facebook...

Mi a teendő ilyenkor? Facebook profilom zárolva van, és amit tanácsolnak lehetőségként hasztalan...

Figyelt kérdés

Következő az üzenet:


"Zoltan, a fiókod zárolva van

Szokatlan tevékenységet észleltünk a fiókodnál. Ez azt jelentheti, hogy valaki tudomásod nélkül használta esetleg a fiókodat.


Fiók zárolva december 19, 2022

A profilod a saját védelmedben nem látható az emberek számára a Facebookon, és nem tudod használni a fiókodat.


Milyen lehetőségeim vannak?

Próbálj meg visszatérni egy olyan telefonról vagy számítógépről, amelyet korábban már használtál a Facebookra való bejelentkezésre."


Nos ezzel a nagyszerű, hasztalan lehetőséggel az a gond, hogy arról a telefonról nyitottam meg, és próbálkoztam többször is (sikertelenül), amivel már vagy ~5 éve használom.


A súgót átnyálaztam már többször is, de hasznos információt nem találtam, support elérhetőséget meg végképp nem (csak hiper érzékenyen algoritmusok dolgoznak ott?!).


Funfact: kétlépcsős azonosítás van beállítva nekem, és kód helyes beírása után is ugyan ez fogad...



#Facebook #zárolt fiók #kétlépcsős azonosító #Miért nincs support #Lehetőségem az, hogy nincs lehetőségem
2023. jan. 1. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb semmit. Egy ismétlődő BUG tért vissza megint.
2023. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha már jelezni nem tudok feléjük akkor vajon észreveszik, hogy nem tudok belépni?


Remélem jön erre is egy eu-s szabályozás, hogy ilyen esetben perelhető/jelenthető legyen személyi szabadság megsértése miatt, ha már teljesen átalakította a társadalmunkat. Én ezzel most élnék is, rengeteg bosszúságot okozott nekem az ünnepek alatt, és több ismerősöm hívott fel, hogy miért tiltottam őket, olyan is volt köztük aki megsértődöt...

Saját hülyeségem tudom, de sok mindent jegyzeteltem úgy, hogy magamnak írtam üzenetett messengeren, és pont a napokban szükségem lett volna rá...

2023. jan. 2. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:

A személyi szabadságodat egyáltalán nem sérti, ha nem tudsz belépni egy internetes oldalra.

Lehet, hogy téged "átalakított", de én nagyon jól megvagyon nélküle.


Ez a baj az emberekkel, hogy már el sem tudják képzelni az életüket facebook nélkül.


IDEJE FELÉBREDNI!!!

2023. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, hogy nem sérti... Rosszul fogalmazva, de én arra gondoltam, hogy hozhatnának erre is egy szabályozást, hogy elérhető legyen minden ember számára, és mondjuk piti dolgok miatt (amiért a valóéletben se járna még bírság se), ne járjon tiltás, ha meg véletlen mégis mint esetemben, akkor meg lehessen jelezni feléjük!


Nem tudom miből veszed, hogy átalakított, mert nem alakított át csak alkalmazkodom, amúgy meg maga az oldal nem érdekel csak a messenger része

2023. jan. 2. 20:24
 5/11 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is ugyan így jártam. Egyetértek veled hisz nekem például a munkám egy részéhez tartozik a facebook/messenger. Mindent megpróbáltam már de nem igen segített, ha esetleg lesz valakinek előrehaladás szóljatok! Köszönöm:D

2023. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia.Történt változás? Nekem is ezt írja, Febr.6.-án zárolták.én is végigcsináltam mindent,küldenek is kódot stb.beírom, de nem történik semmi.Ami azért nagy probléma, mert van egy mini vállalkozásom és a személyes fiókomból csináltuk.í

Igy, hogy a személyest zárolták, ahhoz sem tudok hozzáérni,pedig látom, hogy jönnek az üzenetek, de azt, hogy mi az azt már nem tudom megnézni.Zárolt fiókot hogy tudok törölni, mert belépni a törléshez sem tudok...

2023. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmi változás sajnos, amikor eszembe jutt akkor rá keresek a hátha már az egyik fórumon rá jöttek a megoldásra, de eddig sajnos semmi..


Viszont találtam facebookon csoportokat ahol érdekes emberek osztanak meg gyanús linkeket azt mondván, hogy ha rá kattintasz segít, na meg hackerek elérhetőségét posztolgatják, hogy ha írsz nekik akkor segítenek neked, de a vicc, hogy ezzek egymást csalózák le, miközben szerintem az összes kamu...


Aztán nem rég, amikor nagyon unatkoztam írtam Zuckberg oldalára hátha észreveszi, gondoltam egy próbát meg ér, viszont itt is betaláltal a kamu linkekkel.. :D

2023. márc. 12. 16:04
 8/11 A kérdező kommentje:

Új fejlemény: olvastam valahol, hogy a Facebook mobil alkalmazásban, ha megrázod a telefonod akkor előjön egy hiba jelentő funkció, és voálá így is történt... Elküldtem nekik a fotót a hibáról, és a jelentésben megírtam nekik a problémámat!

Remélem ember van a funkció mögött, és nem egy ai, mert akkor cumi...

2023. márc. 25. 00:08
 9/11 anonim válasza:
Tegnap feloldották .
2023. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9/9 dec 19 óta volt neked is zárolva? nekem sajnos még mindig zárolt a fiók, semmit nem lehet vele kezdeni
2023. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!