Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a Facebook, de az...

Letiltott a Facebook, de az Insta nem, mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Kiírja, hogy próbáljam újra, nincs kapcsolat stb… és a legutóbbi “befagyott” hírfolyamot kimutatja, de senki nem talál meg (a messenger se jó)…

2023. okt. 20. 17:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Angolra van állítva, talán felugrott nem sokkal előtte valami figyelmeztetés (advertising vagy ilyesmi fogalom volt talán benne), de hirtelen kinyomtam, sajnos…
2023. okt. 20. 17:03
 2/4 anonim válasza:

Alkalmazásfrissítés segíthet.

Nálam csinált olyat, hogyha túl sokáig nem frissítettem az új verzióra, direkt nem indult be.

2023. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Elvileg “be akart törni” valaki a fiókba, de “igazoltam” magam. Különös módon, kínai nyelven kellett végigmennem az igazolás folyamatán, de beengedett. Lehet, hogy én léptem be úgy, hogy nem ismert fel a rendszer és biztonsági okból tiltotta a fiókot (nem voltak megerősítve az adataim, ilyesmi)…
2023. okt. 21. 22:42
 4/4 anonim válasza:

Akkor örülök, hogy sikerül. Sajnos sok manapság a feltörés és a csalás (például, azt hazudja a csaló, hogy Messengeret tud használni, de Facebook fiókot nem, és egy kódot kér. A kód pedig a te emailedbe vagy sms mappába kérdezik, vagyis a tiéd kell neki).

Sokat segíthet a kétlépcsős azonosítás beállítása.

2023. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!