Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vki megnézné ezt nekem?...

Vki megnézné ezt nekem? Facebook messengeren megnyitod a titkos beszélgetés opciót és ott elvileg van olyan beállítás, hogy eltűnő üzenetek. Nos pár napja be tudtam állítani 5 másodpercre, most pár nap elteltével kivették a funkciót.

Figyelt kérdés

Szóval csak 1 napra tudom beállítani 5 másodperc helyett az eltűnő üzeneteket, de amikor először megnyitottam még volt 5 másodperc, 10 másodperc, 1 perc, 5 perc, 1 óra, 6 óra, 1 nap funkció asszem ilyen kiosztásban.


Most lehet ideiglenesen korlátozták ezt, vagy az ismerős akinek az eltűnő üzenetet küldtem jelenthette a beszélgetést és amiatt kivették a funkciót?


Nálatok megjelenik az 5 másodperc?


mondom- telefon- messenger- bármelyik beszélgetés- titkos beszélgetés megnyitása- azon belül eltűnő üzenetek, és ott kidobja az idősávot.


nálam ott most annyi jelenik meg, hogy kikapcsolva, vagy 1 nap.


2023. okt. 21. 00:16
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


így kéne kinéznie, helyette 2 opció van nálam.

kikapcsol és 1 nap.

2023. okt. 21. 00:21
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki nem nezi meg???
2023. okt. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!