Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csigér Alex miért kapcsolta...

Csigér Alex miért kapcsolta be a csatorna tagságot ? Miért kell fizetnem, hogy megnézzem a videoit ? Miért változott meg ? Régebben jóbb volt szerintem. Ezt a videó csak a csatornatagok nézhetik meg. Miért ? Szerintem szemétség valahol.


2023. okt. 23. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem az összes videóját tette paywall mögé, csak egyes exkluzív videók fizetősek. Ez egy lehetőség és nem kötelező.

A szemétség csak nézőpont kérdése. Van akinek az a szemétség, hogy reklámot kell nézni és miért nem teljesen ingyenes az egész platform. Aki fizetőssé teszi a videót, lehet szerinte az a szemétség, hogy alig van bevétele, mert a prémiumot sem vagy hajlandó megvenni, a reklámot sem vagy hajlandó megnézni, reklámblokkolót is használsz, neki pedig nem esik elég jutalék, pedig 1 heti munkája van egy videó elkészítésében.

2023. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"miért kapcsolta be a csatorna tagságot ?"

Hogy több bevétele legyen.

Ez van. Lehet háborogni, de mindenkinek a saját döntése, hogy mit ad ingyen, és mit nem.


"Régebben jóbb volt szerintem."

Igen, régenmindenjobbvót. Régen még a kaka is illatosabb vót, és a kerítés is kóbászbó bót.


"Szerintem szemétség valahol."

Szerintem meg nem.

Egy videó mögött munka van. Sok esetben nem is kevés munka. Teljesen jogos igény, hogy a befektetett munkáért pénzt kérjen az ember. Nyilván neked meg jogodban áll eldönteni, hogy ér-e neked annyit.

Ja, hogy ingyen jobb lenne? Igen. Én is jobban örülnék, ha reggel a boltban ingyen kapnék meg mindent.

2023. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Freetube appot használom.
2023. okt. 23. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy semmilyen módon nem támogatod a videósokat akiket megnézel, de elvárod hogy ingyen járjon az összes tartalma neked. "Szerintem szemétség valahol."
2023. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Idegesít a sok reklám.
2023. okt. 23. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, aki pénzéhes azt nem nézem. Bár fogalmam sincs ki ez, mert csak angol nyelvű tartalmakat nézek, de azokat a csatornákat amiket telenyomnak szponzorral nem nézem tovább. Meg azokat akiknél 3 percenként megszakad a kontent. Egy vagy két rövid reklámot elviselek a videó elején, bár egy kicsit zavar, hogy azok magyarok, pedig kizárólag angol nyelvű tartalmat nézek, de ez van, ez még belefér nekem. De ahol több a reklám mint a kontent azt kinyomom és nem nézem tovább. Ennyi. Nem használok adblockot, aki normális annak csurran-cseppen tőlem.
2023. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Opera böngészőt használok.
2023. okt. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!