Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hackertámadás áldozata lettem,...

Hackertámadás áldozata lettem, miután feltörték a facebookomat utána tiltották is. Van bármi reményem hogy visszaszerezzem az üzleti oldalamat?

Figyelt kérdés
Mindez hajnalban történt, és a bot a fellebbezés lehetőségét is végig spammelte, reggel arra ébredtem, hogy "már nem fellebbezhetsz a döntés ellen" - konkrétan teljesen meg vagyok lőve. A magánszemély profilomat elengedném, de a hozzácsatolt üzleti oldalamban 5 év munkája van, és azt nem szeretném.. Valahogy vissza lehetne szerezni? Arra gondoltam, hogy csinálok egy új fiókot Meta Verified kék pipával, és az ottani ügyfélszolgálaton megpróbálom. Járt már valaki így?

2023. okt. 27. 11:39
 1/2 anonim válasza:

Nem törtek fel semmit. Ilyen nincs amit te állítasz.


Valami hanyagság van benne inkább, nem volt megfelelő védelem a gépeden vagy te magad követtél el alapvető hibákat.

2023. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanígy jártam. Sajnos tehetetlen vagyok.
2023. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!