Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook! Elfelejtettem a...

Facebook! Elfelejtettem a Facebook jelszavamat és nem tudok bejelentkezni, van bárkinek bármi ötlete, hogy tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Sajnos elfelejtettem a Facebook jelszavamat és akárhányszor beakarok jelentkezni, rányomok arra, hogy elfelejtettem a jelszavamat megkér a rendszer, hogy próbáljam meg beírni. De mégis, hogy tudnám beírni, hogyha elfelejtettem? Teljesen nonsense.

Segítséget szeretnék kérni, hogy tudnám megváltoztatni vagy esetleg feltörni és beírni magamnak egy jelszót. Vagy van, aki találkozott hasonló esettel?

Minden ötletet és segítséget elfogadok, előre is KÖSZÖNÖM!



2023. okt. 31. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad beírni? A rendszer akár a részleges jelszó megadásával is beléptet, de lehet hogy felismerve pár karaktert felajánlana más megoldást is. Feltörés még mindig nem létezik.
2023. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj jelszóemlékeztetőt.
2023. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!