Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skyshowtime lejátszás folytatá...

Skyshowtime lejátszás folytatása lista másnak is eltűnt a kezdőoldalról?

Figyelt kérdés

Most tele van mindenféle halloween, horror, ijesztgetős listával a kezdőoldal, és arra gondolok, hogy a folytatás lista nem fért ki, de szerintem ez azért baromság nem?


Szóval ez csak nálam error vagy másnál is ez van?


(Ezt majd külön kérdésben is ki fogom írni, de ha már hibáknál tartunk:

Film nézése közben közben megszakítja azt, és kidob vagy a főoldalra, vagy a film oldalára, hogy folytassam. Még azt sem mondhatom, hogy nem mozdul az egér vagy valami, mert játszok a hangerővel, vagy vissza-előre tekerek egy kicsit stb. Másnál is van ilyen?)



2023. nov. 1. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit utána olvastam.A lejátszás folytatása lista eltűnése, egy ismert hiba. Ezt gondolom próbálják kijavítani, több-kevesebb sikerrel. ;)


De ezt a oldalt nézd meg: [link]


Fent van egy csomó opció, hogy az ilyen gyakori hibákat hogyan tudod te is megoldani. Ezeket mindenképp nézd meg.


Ha még ez sem segít, akkor várj míg kijavítják, vagy írj az ügyfélszolgálatnak: [link]

2023. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az első linken jártam, olvastam, hasztalan.

Feljött egy chat is, amin keresztül először egy AI-vel majd feltehetőleg egy élő személlyel is "beszéltem". Ugyan azt nem mondta, hogy ez egy ismert hiba és már dolgoznak rajta, csak azt, hogy továbbítja a panaszt. Ja meg sütik, gyorsítótár törlés, meg telepítsek más böngészőt. A törlések megvoltak. Telepítgetni meg nem fogok.


a MÁSODIK LINK NEKEM 404, DE HA VISSZA TÖRLÖM A HELP CENTERIG, AKKOR ELJUTOK IDE, DE ITT IS JÁRTAM.


Amúgy olyannal találkoztál, vagy olvastál olyanról, hogy a lejátszás megszakad random, hosszabb film esetén akár több alkalommal is? Nem mindig, de rendszeresen. Lejátszás közben kidob a film vagy sori adatlapjára.

???

2023. nov. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!