Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Adott egy Killer 2500...

Lsp3 kérdése:

Üdv! Adott egy Killer 2500 Ethernet és egy Huawei H122-373 router. A vásárolt internet 500mb-os,viszont a pc és router beállitás nem enged csak 100mb letöltési sebességet. Miért lehet? Poén,hogy az internet tesztelők mindegyike 85-94 mb-ot mérnek.

Figyelt kérdés
A valós letöltés pedig ,max 10-12 mb.Mindent át néztem,a csatlakozástól kezdve a PPPoE-ig de nem jöttem rá a problémára. Speed and Duplex maxon is 100mb. 1000mb-ot kellene engednie,de az sem. Valakinek valami ötlet? Google már nem a barátom.

nov. 6. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kábelen megy? Szerintem szakadt benne egy érpár, vagy 10 évnél régebbi.
nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kábel szakadás lehetséges, viszont csak 2 éves,és 1000 mb-os. Lehet veszek egy másikat,gyanakodtam ilyesmire,de attól még a rendszerben nem kellene szerepelni az 1000 mb-nak?
nov. 7. 04:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendeltem most egy cat8 gaming 40gb-os kábelt,kíváncsi leszek hogy be válik-e
nov. 7. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!