Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amióta Digi a szolgáltató,...

Amióta Digi a szolgáltató, megszakad időnként a kapcsolat, mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

A WEBHELY NEM ÉRHETŐ EL

"a www.google.com DNs-címe nem található. A program diagnosztizálása folyamatban van. kb 1 percig ezt írja aztán visszajön a net, de nem lassul be, viszont valamiért megszakad.



nov. 7. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyenge modemjük okozza. Tedd modem módba, arra köss egy saját routert és azzal építsd fel a PPPoE kapcsolatot. Már egy párezressel is ég és föld, egy prémium routerrel kiváló lesz.
nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de csak új routert adtak, modemet nem cseréltek
nov. 7. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
A szolgáltató hibája. Amióta az is Lölőé, egyre trágyább a szolgáltatásuk. Egy normális internetszolgáltató volt Magyarországon, azt is tönkretették.
nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen szolgálatásod van? Ha kábel modemes akkor tényleg csak modemet kapsz. De ha FTTH vagyis optikai eszközöd van. Akkor az Modem és Router egyben! Nekem optikai FTTH van. És én is a DIGI előfizetője vagyok.
febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!