Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyibe kerül a youtube...

Mennyibe kerül a youtube Előfizetés? Vagyis reklámmentes változata?

Figyelt kérdés

#reklám #YouTube #Reklam80%szemeet
2023. nov. 12. 00:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
39%

"Nem tetszik, hogy valamibol megel a youtube?"


Mert a Google (pontosabban Alphabet) olyan kis sufnicég hogy biztos erre rászorulnak 🤣

2023. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
16%
11 Te kis onjelolt Robin Hood. 😄
2023. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
63%
#12 Kezdem unni mikor pókerarccal azt mondják hogy a Google-nak kell a támogatás, mert nincs pénzük a Youtube-ra 🤣 Mint mikor Orbán csekket küldött hogy segítsék őt a kampányban 😂
2023. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%
13 Akkor te rohadtul nem erted a kapitalizmus, meg a vallalkozas lenyeget... ezert irtam, remelem te is ingyen dolgozol. De ha vallalkozasod lesz, remelem az is nonprofit lesz.
2023. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
42%

#14 Te nem érted az Alphabet működését, a felhasználók szokásokat teszik pénzzé.

Én a uBlock Origin kiterjesztést ajánlom, eddig jól végzi a dolgát, nemm láttam egy figyelmeztetést sem, igaz, nem is Chromeot használok, hanem Firefoxot, Edge-et és Brave-et.

Érdemes kipróbálni a Freetube nevű programot is:

[link]

2023. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon is ertem, es ha az Alphabet tulajdonosa vagy reszvenyese lennek, akkor teljesen jogtalannak erzem, hogy meglopsz. A mi csaladi vallalkozasunk konyveket ertekesit, es az is rohadtul jogtalan, ha ezeket a magadfajtak bescannelik es felrakjak a netrey tobb szaz ember munkajat megkarositva...
2023. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
27%

Ha kinyomod a reklámot, és nem nézed végig, abból nem lesz bevétel, mert nem történik kifizetés.

Semmiben sem különbözik a reklámblokkoló használata ettől.

2023. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
62%
A probléma főleg azzal van hogy a kéretlen reklámokat a legagresszívabb formában tolják a képedbe pofátlan gyakorisággal megszakítva a tartalmak nézését, mindezt azért így hogy minél több balek adja be a derekát és fizesse a havi "váltságdíjat".
2023. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%

"ezert irtam, remelem te is ingyen dolgozol"


Mert szerinted Youtube ingyen dolgozik, miközben van pénzük dollármilliókat kifizetni neves Youtubereknek? (MrBeast $54M, Jake Paul $45M, sorolhatnám napéestig). Igen, biztos ingyen dolgoznak a YOutube-nál, ezért futja ezekre a kifizetéseke 🤣

2023. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%

"van pénzük dollármilliókat kifizetni neves Youtubereknek"

Szerinted mégis miből fizetik? Nem abból a nulla forintból, amit a hozzád hasonló nézőktől kapnak.

2023. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!