Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nemtudok, új facebook...

Miért nemtudok, új facebook profilt létrehozni??? Valaki találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés
Szeretnék új profilt létrehozni, és beírtam egy tök más nevet, meg a további adataim, aztná tölr az oldal, hogy új profil létrehozása, majd konkrétan belép az eredeti már MEGLÉVŐ facebook oldalamra!!! Amit nagyon nagyon nem értek. Kész vicc az egesz. Miert csinalja ezt? Miert nemtudok még egyet létrehozni??? Számítógépen, telefonon is próbáltam, inkognitó módban is... Masik emaillel akartam regisztralniyes nem engedi.

2023. nov. 14. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre azt javasolták, hogy másik email címmel és olyan böngészővel amit még eddig nem használtam - még nem próbáltan ki.
2023. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az email másik volt. Köszönöm kiprobálom majd másik böngeszővel... Hatha.
2023. nov. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!