Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az asztalon lévő ikonjaim,...

Az asztalon lévő ikonjaim, fájljaim a bal sarkukban lévő jel szerint folyamatosan szinkronizálódnak, de hova? lehet azon a gépen is elérhetőek még amit lecserélés után továbbadtam?

Figyelt kérdés
Szóval vannak az asztalomon mappák, word, excell fálok amiket minden módosítás után jelzi a piktogram hogy valahova leszinkronizál, hogy jöhetnék rá ki éri el még a fájljaimat, én ezt soha nem kértem, és nem állítottam be. Ki lehet kapcsolni?

2023. nov. 14. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A Onedrive szinkronizál a saját felhőtárhelyedbe. Ha úgy adtad tovább az előző gépet, hogy nem törölted le a tartalmát, formáztad a meghajtót, de legalább jelentkeztél ki a belépett fiókokba, akkor hozzáférhetnek mindenhez, amibe belépve maradtál.
2023. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csináltam vele szinte semmit ugy emlékszem mert féltünk, hogy nemfog olyan jól müködni, a formázás meg pláne nem jön szóba mert sokminden volt rajta pl programok, jatekok ami kellettek neki is. laptopokról van egyebkent szó.
2023. nov. 14. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs a microsoftank olyan felülete ahol megtudom nézni milyen eszközökön vagyok belépve?
2023. nov. 14. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
account.microsoft.com oldalon tudod megnézni. A legbiztosabb, ha egyben jelszót is cserélsz. Ugyanígy az összes weboldalon amit használtál és továbbadtad, mert hiába jelentkezteted ki a másik gépet, ha pl. a böngészőben megjegyezve maradtak a belépési adatok, akkor vissza lehet lépni.
2023. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huh nagyon köszönöm, megnyugodtam itt csak annyi van, hogy:

win11

Latitude 7490

Ha a régin is be lenne jelentkezve akkor ott lenne a HP probook

köszi

2023. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!