Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám helyreállítani...

Hogyan tudnám helyreállítani facebook-on a felfüggesztett fiókomat?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra, bejelentkezésnél kiírt egy olyan üzenetet, hogy: "A fiókodat felfüggesztettük, mert az összekapcsolt t8wendyjohnbzidw-fiókod nem felel meg az irányelveinknek."

Fogalmam sincs mi ez a számokból álló összekapcsolt fiók. Viszont azt is írja, hogy: " Jelentkezz be az összekapcsolt Instagram-fiókodba, ha a döntésünk visszavonását szeretnéd kérni." Viszont én az instagram fiókomat kb. fél évvel ezelőtt véglegesen töröltem így nem tudok bejelentkezni, illetve se az emailemet, sem a felhasználónevemet nem találja már az instagram. Más lehetőséget nem ajánl fel, csak ez az egy mód van, hogy lépjek be a már nemlétező fiókomba. Már minden menüpontot megpróbáltam, interneten keresett kb. 5 email címre írtam ami a facebook-é, semmi válasz semmit nem tudok tenni. Lassan letelik a 30 nap, gondolom akkor véglegesen megszüntetik. A fiókom kb. 10 éve megvan, ha nem több ezért nem szeretnék újat csinálni.



#Facebook #support #felgüsszetés
2023. nov. 16. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen supportja a facebooknak, bármilyen e-mail címre is írtál, nem adnak rajta technikai segítséget.

Sajnos van egy csalási forma ami idén terjedt el, és azt csinálják benne amit leírtál. Valahogy a fiókodhoz csatolnak (nem kizárt, hogy előtte valamilyen oldalra bejelentkeztél közösségi profillal, vagy megadtál valamilyen engedélyt) egy kamu instagram profilt, és ha azt bannolják, akkor a kapcsolt facebook fiók is megy vele. Itt tömegesen írnak róla, és nem jártak sikerrel:

[link]


Elvileg kapnod kellett egy fellebbezési űrlapot (ha nem értesz egyet a döntéssel), amiben vitathatod a tiltást.

Ha nem volt ilyen, ez egy tiltási fellebbezés űrlap:

[link]

mobil nézetben valamivel átláthatóbb:

[link]

2023. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!