Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is szív emiatt a "Sajnos...

Más is szív emiatt a "Sajnos most történt egy baleset" Facebook álhír-vírus miatt?

Figyelt kérdés
Naponta vagy tízszer feldobja a fészbuk. Nem kattintok rá mert adathalász vírus amivel le tudják nullázni az ember számláját is. Hogyan lehet ettől megszabadulni hogy a fészbuk ne dobja fel állandóan? Hogyan engedhetik egyáltalán hogy ilyen vírusokkal bombázzák az embereket? Tiszta életveszély az egész alkalmazás.

#Sajnos most történt egy baleset
nov. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

"Hogyan lehet ettől megszabadulni hogy a fészbuk ne dobja fel állandóan?"

-Sehogy. Próbálkozhatsz reklámblokkolókkal, de ezek a posztok a legtöbbön átmennek, mert nem minősülnek reklámnak


"Hogyan engedhetik egyáltalán hogy ilyen vírusokkal bombázzák az embereket?"

A facebook sosem törődött a felhasználók biztonságával. Sőt!


"Tiszta életveszély az egész alkalmazás."

Na, ezzel egyetértek - ezért (és som egyéb ok miatt) nem használom

nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a reklámoknak ehhez, ilyen már volt régebben is, sokan rányomnak és automatikusan megosztódik, valahogy így van beállítva. Annyit tehetsz, hogy nem nyomsz rá egy ilyen hírre se, aztán ha mások is így tesznek idővel eltűnik.
nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mit lehet tenni, hogyha véletlenül rákattintottam??? Valaki kérem segítsen🙏🙏🙏
nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#3

Én is rányomtam véletlenül. Nekem iPhone telefonom van és szerintem az biztonságosabb, mint a többi. Én nem adtam meg semmilyen engedélyt és ismerősömet is megkértem, hogy nézzen rá a falamra de nem látott semmit. Ha egyből kiléptél, akkor szerintem nem lesz semmi.

nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!