Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem találom messengeren azt...

Nem találom messengeren azt akivel írtam, hogy találjam meg ?

Figyelt kérdés
Szóval hirdettek egy terméket ,viszont véletlenül töröltem a hirdetést , és már meg is lett volna rá a vevő , viszont miután töröltem a hirdetést már nem találtam az illetővel ejtett beszélgetésünkről semmit a mesengeren . És nem jegyeztem meg ki volt így nem tudom. Valahogy mégis vissza lehet nézni vagy felejtős ?

nov. 20. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
* hirdettem
nov. 20. 19:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Felejtős.

Rakd ki ugyan azt a hírdetést, mert lehet, hogy a vevő is keres.

nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A vevőnek szerencsére nem tűnik el ilyen esetben a levelezése. Nekem is volt ilyen hogy postán kérték, ki is fizették, levettem a terméket erre eltűnt a levelezésünk, így nem tudtam visszanézni az adatokat amiket küldött a vevő és így nem tudtam elküldeni sem a terméket amíg nem írt a vevő újra.
nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!