Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon miért nem tudom...

A Facebookon miért nem tudom megadni a másodlagos email címemet?

Figyelt kérdés

Már idegbajt kapok. :P

Hiába szétolvastam magam a Facebookon a súgó oldalt, de nem jutottam előre. Nekem más az adatbeállítások mert az a buta Meta menü vagy micsoda jön elő és azalatt nincs a "Kapcsolat" amire tudnék kattintani.

Azért is kell a másodlagos email cím, mert amivel belépek, annak elfelejtettem a jelszavát, nem tudok belépni az email fiókomba, de a Facera betudok, ezért adnék meg egy másik fiókot.


Linkeltem képet hogy milyen az adatbeállításom. Nézzétek már meg légyszi a pi..ba! Az a Meta menü kinyírta az idegemet!


[link]


[link]


[link]


[link]


nov. 22. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

"Azért is kell a másodlagos email cím, mert amivel belépek"


Azzal nem fogsz belépni...


"elfelejtettem a jelszavát"


Az a szó, hogy jelszóemlékeztető, ismerős?

nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De a facera betudok lépni, csak amivel regiztem az email cimmel, a postafiókomba nem tudok bejutni.

Olyan xar a postafiókom hogy az elfelejtett új jelszót elküldte a postafiókomba amire ugye nem tudok belépni. :P Hogy nézzem meg a leküldött jelszót ha nem tudok oda belépni??

De engem most az érdekel amit kérdeztem!

nov. 22. 15:06
 3/19 anonim ***** válasza:

"De engem most az érdekel amit kérdeztem!"


Amit meg is válaszoltam.

nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Te téveszted a postafiókom belépését a faceval!
nov. 22. 15:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem keverek semmit. Facebookra nem lépsz be "másodlagos" címmel. Ha ezt nem fogod fel, az nem az én bajom.
nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor minek van a másodlagos email cím??

Mert ha beaktiválom a másodlagos email címet a facera és törlöm a korábbit. Ezt írták a súgóban.

nov. 22. 15:25
 7/19 anonim ***** válasza:

"Hát akkor minek van a másodlagos email cím??"

Nincs ilyen. "További kapcsolattartási adatok" vannak, ha nem tűnt volna fel. Az a többi felhasználónak szól. A csere meg egy abszolút más dolog...

nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom a kapcsolattartási adatokat.


Na de én email cserét sem tudok csinálni mert sehol nincs feltüntetve a cseréhez a menü, ahogy itt a súgón írja a 3. ponton.


[link]


Nincs olyan nekem hogy "Kapcsolat" és micsoda az a "Általános lap"??

nov. 22. 15:45
 9/19 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanis amelyik email címmel regisztráltam anno, annak elfelejtettem a jelszavát. Nincs rá megoldás?
nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9


Ezt kérdezem én is, de itt teljesen máshogy értelmezték.

Én is elfelejtettem a az email jelszavamat amivel regiztem a facera, ezért szeretnék megadni egy másikat vagy cserélni.

nov. 24. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!