Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Adblock Plus bővítmény...

Az Adblock Plus bővítmény megfog szűnni? mert ma frissült és ez az üzi fogadott, többi lent..

Figyelt kérdés

Tudom, lesznek olyanok kommentek hogy "minek használod, eladta magát" és így tovább.. de régóta használom a bővítményt..


Nemrég frissült az Adblock plus és ez üzi fogadott, de ez nem olyan üzi ami általában szokott lenni: Az "Adblock bővítmény frissült"


"Helló,


Az Adblock Plus bővítmény felhasználójaként első kézből tájékozódhatsz arról az értékről, amellyel a szoftverünk az internetes élményedhez hozzájárul. A nemkívánatos és tolakodó hirdetések blokkolásával az Adblock Plus bővítmény segít a gyorsabb, biztonságosabb és kevesebb kárt okozó böngészésben. De tudtad, hogy rejtett díjak nélkül teljesen ingyenes az Adblock Plus bővítmény? Hiszünk abban, hogy mindenkinek hozzá kell tudni jutnia egy jobb hirdetésmentes internethez, ezért az Adblock Plus bővítményt minden felhasználónak ingyenesen kínáljuk."


"Azonban a segítségedre van szükségünk az Adblock Plus működtetéséhez és fejlesztéséhez. Miközben a felhasználók kis százaléka nagylelkűen támogatja a küldetésünket, az olyan felhasználók támogatására is számítunk, mint Te az Adblock Plus életben tartása és mindenki számára ingyenes biztosítása érdekében. A legkisebb mértékű hozzájárulás is nagy segítséget jelenthet számunkra. Így, ha az Adblock Plus akár csak néhány dollárt vagy néhány óra nemkívánatos hirdetést takarított meg számodra, akkor kérjük, hogy fontold meg a csapatunk támogatására és az ingyenes reklámmentes internet ügyének elősegítésére adott hozzájárulásodat."


Ez az jelenti, hogy megfog szűnni a bővítmény? vagy esetleg ha nem fizetem ki a kisösszegűt, akkor nem nem használhatom a továbbiakban?



dec. 1. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, megfog szűnni...
Nem fog megszűnni..
8 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A válaszókat megfogom köszönni majd, természetesen..
dec. 1. 18:19
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem fog megszűnni. Bár arra számítani kell, hogy a Chromium alapú böngészőkön sokat fog romlani a hatékonysága, és szélsőséges esetben akár fel is hagyhatnak a fejlesztéssel.


Egyébként én azt javaslom, hogy válts uBlock Originre.

dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# Itt a gyakorin olvastam hogy egyes embereknél az uBlock Origin-nál is pl a Youtuben is figyelmezteti hogy kapcsolja ki blokkolót, Redditen is olvastam ezt..
dec. 1. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj meg olvasni és írni!
dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező:

1. Olvasd el még egyszer az általad bemásolt üzenetet. Sehol nem írja ghogy meg fognak szűnni, csak - mint sok más ingyenes projekthez hasonlóan - támogatást kérnek.

2. A uBlock Origin Firefoxon - ha nem vagy bejelentkezve a Google fiókodba - teljesen jól működik. Pláne, hogy nem feküdt le a hirdetésszolgáltatóknak, mint az Adblock Plus.

dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

uBlockot használok, mióta van ez a YT reklámblokkolós őrület, egyszer sem jött fel semmi ablak ezzel kapcsolatban.


Ez inkább olyan dolog, hogy a kismillió ember közül mondjuk 500-nak megjelent, azok kiírták, aztán amilyen az internet, ugye rögtön ez terjed, akiknek meg semmi gondja vele azok nem postolgatták ki minden nap, hogy nézzétek nekem is jó.

dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértés 1-es.
dec. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Hát neked is jó nagy szer magyar tanáraid voltak, ha ennyi szövegértést sem tudtak belédverni...


Szóval ez szimplán csak egy kunyizós írás. Támogasd őket, hogy továbbra is legyen miből fejleszteniük a reklámblokkolót. Ennyi.


Amúgy én pont elhagytam az adblock plust, mert nem tudta kezelni a yt reklámozását, míg a ublocknál már megoldották ezt. Saját géoemen már régebben áttértem, mert volt néhány idegesítő reklám, amivel nem tudott mit kezdeni. De most már az egész család ublockos. És nem valószínű, hogy visszatérünk. Bár tökmindegy, mert úgysem fizetünk egyikért sem 😃

dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
8# kenyeret lopni is olcsób mint megvenni, majd amikor a Youtube szépen fogja magát és elérhetetlenné teszi majd Európában, és majd mondhatjátok hogy nem fizettek érte vagy az lesz hogy a videó amit megakarsz nézni, nem lesz az országodban elérhető! Fel kellene fogni hogy semmi sincs ingyen, fogjátok fel ezt tényt! Gondolom filmért sem fizettek!.
dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

"kenyeret lopni is olcsób mint megvenni"

Ezzel az analógiával az a gond, hogyha ellopod a kenyeret a boltból, a kenyér nem marad ott a bolt polcán - a Youtube-videó viszont ott marad a tárhelyen, továbbra is publikusan, ingyenesen megtekinthetően.


Ez maximum szerződésszegés - hogy a kenyeres példánál maradjunk: tegyük fel, hogy a pék ingyen adná kenyeret, csak annyi lenne a kérése, hogy had énekelje el neked az "O sole mio"-t. Mivel tudod, hogy a péknek botfüle van, ezért amikor elkezd rikácsolni észrevétlenül bedugsz a füledbe egy füldugót (aktiválod a zajelnyomás az agybadugós fülhallgatódon, stb...) így nem hallod azt.


"a Youtube szépen fogja magát és elérhetetlenné teszi majd Európában"

Ezt nem fogja megtenni, mert a megtekintők személyes adatai kellenek (hogy felhasználja, eladhassa azokat).

dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!