Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebook-ra felteszek...

Csicsky kérdése:

Ha a Facebook-ra felteszek egy videót a YouTube-ról a videóim közé, majd ezt a videót a YouTube-ról eltávolítom, akkor a Facebook-ról is törlődik a videó?

Figyelt kérdés
Feltettem egy videót a YouTube-ra, amit aztán a Facebook-ra is feltettem, úgy, hogy a YouTube linkjét betettem a Bejegyzések közé, és aztán ezt a videóim közé is. A kérdésem az lenne, ha ezután a videót a YouTube-ról törlöm, akkor automatikusan törlődik a Facebook-ról is? A videó átmásolódik a Facebook szerverére a YouTube-ról, vagy a Facebook közvetlenül a YouTube linkjét nyitja meg?

ápr. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákattintasz és látod, hogy csak link.
ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha rákattintok, akkor nem néz ki YouTube linknek. Most akkor ez azt jelentené, hogy átmásolódott a Facebook szerverére, vagy a Facebook nem adja vissza a YouTube link formáját egy az egyben?
ápr. 28. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
A kerdesre a valasz NEM! Mert a 2 server eltero. Meg az is lehet, ha mindketton meghagyod , akkor egyik se torli, ha a szabalyoknak megfelelo
ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha a YouTuberól a linket osztod meg a Facebookon, ami valószínű, akkor törlés esetén a YT-on, a megosztásod a Facebookon látható, de ha rá klikkelsz, akkor a videó már nem nézhető meg, mivel törölted.
máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, úgy néz ki, hogy a legjobb lenne csinálni egy próbát.
máj. 1. 00:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Feltöltés meg linkelés közt tán csak tudod már a különbséget.
máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A probléma ott van, hogy a Facebook-ra csak belinkeltem a YouTube videót, de úgy néz ki, mintha feltöltöttem volna a Facebook-ra. Ha egy weboldalra van beágyazva egy YouTube videó, akkor az felismerhető a tipikus ismertető jelei alapján és a Youtube linkje is kiolvasható, de ebben az esetben egyik sem áll fenn. Úgy néz ki, mintha a Facebook a YouTube-ról letöltötte volna magának a videót a saját szerverére és nem közvetlenül a YouTube videót futtatná.
máj. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!