Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook/Meta nem enged be....

Facebook/Meta nem enged be. Hiba helyrehozása hogyan?

Figyelt kérdés

A Meta telóról egyszercsak kidobott, hogy jelentkezzek be újra. Ritkán előfordul, eddig nem volt probléma. Most azonban nem enged be újra.


Bejelentkezésnél a helyes a jelszó is, de ezt írja ki:

"Sikertelen bejelentkezés. Váratlan hiba történt. Kérjük próbáld meg újra."

Ha ezt teszem azt írja ki: "Érvénytelen hitelesítő adatok. Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó"


Holott a jelszó és a név is rendben van.

Nem törölték a fiókot. Nem törték fel, ugyanis számítógépen ki sem lépett, tökéletesen tudom használni, nem kaptam emailt, jelszó emlékeztetőt, kétlépcsős sms-t, nincs benne más általi tevékenység stb.


Egyszerűen telefonon nem enged be.Találtam egy korábbi kérdést, ahol ugyanez volt a probléma, de magától helyre jött a kérdezőnek 7 óra múlva.

Nekem 20 óra telt el azóta. A facebook help-ben sok megoldást nem találtam


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Valaki tudna tanácsot adni?



#hiba #Facebook #belépés #meta #sikertelen facebook
dec. 8. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Kérdező én se tudok belépni. Én laptopról használom a facebook-ot.

Nekem is rendben van az e-mail cím meg a jelszó. Nekem is kiírja helytelen jelszó. Próbáltam jelszót változtatni, de semmi. Dolgoznak a hibán vagy valami ilyesmit ír ki angolul a facebook.

dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!