Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha bármit behívok a facebookró...

Ha bármit behívok a facebookról ami külön oldalon jön be (pl. youtube), bejön, de utána reklám-vírusoldalra vált át mindennél. Facebook vírusról nem tudok nem küldött semmit még, de megelőzném a problémát, mitől lehet ez, hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
Letöröltem az alkalmazást a telefonomról és böngészőből is ugyanez van..Nagyon idegesítő hogy olvasnék vagy néznék valamit és mindig bejön valami helyette. Nem tudom hol lehet gubanc. Újra regisztrálni meg nem szeretnék.

2017. okt. 28. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettél közzétenni: milyen eszközön csinálja?
2017. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huawei P9 Lite
2017. okt. 29. 06:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Vírusirtó (Eset mobile security) is van a telefonomon, de nem talál vírust. Mikor először hozta be a vírusos oldalt, ijedtségemben a gyári beállításokra is visszaállítottam a telefont, és tovább csinálja... Szerintem a facebookot fertőzhette meg..

És ami vicces hogy semmi reklámra meg ilyesmire nem szoktam rámenni, se hirdetésre ami olyan lehet...

2017. okt. 29. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!