Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy fordulhat elő ez egy...

Hogy fordulhat elő ez egy banknál?

Figyelt kérdés
Telesen értetlenül állok ezelött. Decathlonnál vásároltam volna, adatokkal minden rendben, de megszakadt a fizetés, és egymás után kétszer is azt írta ki, hogy váratlan hiba miatt nem tudok fizetni. De nem is jutottam addig, hogy fizessek. Végül harmadszorra sikerült, és a bank felületén aláírtam, és kaptam róla visszaigazolást. De amikor a Decathlon honlapjára visszamnetem, ott azt volt, hogy nem sikerült a vásárlás. Ezen csodálkoztam, mert elvileg kifizettem. Ekkor visszamentem az internetbankba, és se nem látom zárolva, se nem látok róla visszaigazolást. Pedig előtte 1000%-ra megesküdök, hogy eljutottam a fizetés végéig, a pin kódomat beírtam, és a bank appjában volt egy visszaigazolás, hogy renben. Oké ha valami hiba miatt nem működik, DE miért nem írja ki a weboldal, hogy pontosan mi a hiba, pl. egy hibakódot. Illetve a bank appja nekem egy visszaigazolást mutatott a képernyőn, de azt most mégse találom, és a forgalomban sem látom, pedig mindent aláírtam és rendben volt. Ez hogyan lehet mégis??

dec. 9. 10:15
 1/6 Szirty ***** válasza:
0%

"De nem is jutottam addig, hogy fizessek."


"Pedig előtte 1000%-ra megesküdök, hogy eljutottam a fizetés végéig"

dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudodm olvastad-e, a nem jutottam oda az első két próbálkozásra vonatkozott, majd időrendben, ahogy írtam is, harmadszorra sikerült. Mi nem érthető?
dec. 9. 23:37
 3/6 Szirty ***** válasza:
75%

"Mi nem érthető?"


Az hogy mi sikerült. De most már értem.

dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugtát kaptál a sikeres tranzakcióról?

Azzal menj be a bankba és érdeklődj.

dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt is leírtam. Az app kiírta, hogy sikerült, ilyen bizonylatot vagy mit, amit normálisan pdf-ben le lehet tölteni. DE amikor újra beléptem, ez mégsem volt ott! Nincs nyoma.
dec. 11. 08:31
 6/6 anonim válasza:
Cib bankot egy nulla
dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!