Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vezetékes optikai netet...

Vezetékes optikai netet lehetséges kiváltani simkártyás mobilnettel működő ruterrel (egy jobb fajtával)?

Figyelt kérdés
dec. 10. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontok alapján? Sebességben?
dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen. Ha nincsenek extra igényeid. Pl a yettel 5g otthon netje azért elég jó
dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A sebesség az attól függ, optikán is van 100-as comag és van 2000-res is, utóbbit mobilnettel biztosan enm fogod elérni.

A másik a késleltetés, az biztos nem lesz olyan jó mobilnettel mint optikán.

dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nincsenek nagy igényeim,megtudjak nézni akadás mentesen egy filmet,sorozatot,böngészés,esetleg talán world of tanks-letöltés és játék de ez nem fontos.

Jelenleg tűrhető módon tudok netezni telefon internet megosztásával,csak aggódom hogy tönkre teszem a telefont pl ha usb-n osztom meg úgy érzékeli hogy töltőn van, ha bluetooth-megosztást használok jó pár órán keresztül melegszik a telefon és nyilván merül mindkettő rontja a telefont szerintem.


Vettem egy kordozhatót Ambra Smart WIFI zseb modem, 4G/5G, akkumulátorral és 1/3/5/40 kártya foglalattal, hordozható, több csatlakozás, ai végül is nem rossz de pc-n nem igazán tudom használni facebook,hírek betöltésén kívül alig tudok vele mit kezdeni.


Most ezen gondolkodom:

Xiaomi 5G CPE Pro router (telekom)


Egyszer majd lehet hogy vissza állítom az optikai szolgáltatást de ez nem 1-2-3 hónapon belül lesz.


Az igazi kérdés az hogy megéri-e meg vennem tudom majd rendesen használni?

(nekem elég nagy összeg lemondásokkal fog járni de ha valóban megéri akkor nem vészes)

Kicsit olvasgattam abszolút hozzá nem értőként,elvileg jó lesz arra amit szeretnék sőt talán még többre is.

dec. 11. 07:42
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként a net díjcsomagom 500/150 Mbps
dec. 11. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A wifi routeredbe belerakhatsz bármilyen szolgáltató sim kártyáját ha van hozzá internet elérés akkor a modem adja majd neked a netet. Amugy nekem van yettel 5g netem. Az tény hogy a ping az nem az igazi(20-30) de a sebbesség az szinte mindenre elég kb 300 le és 100 fel sebbesdég mindig meg van. Nézz utána nálad melyik szolgáltató mobilnetje van és hogy melyik mot tud. És az alapján vegyél sim kártyát. Amugy ayettel ad 5g modemet is 1000 forintért havonta igy nem kell a 200 ezres 5g modemet se megvenni
dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az 5G a lényeg az csak majd a jövőre nézve lesz jó. Engem kifejezetten az érdekel hogy mennyire érné meg meg venni,de ha belegondolok a kis 20 ezresnél tuti jobb.
dec. 11. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!