Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy új laptopom, amibe...

Van egy új laptopom, amibe nem lehet bejutni addig, amíg nem csatlakozok fel a wifire. De! Nem fogadja el a wifi jelszót, ami amúgy helyes. "The network security key isnt correct". Nekünk a modem a router is egyben, a netesek hozták. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Windows 11 van a laptopon. Hogyan lehet ezt megoldani?

#jelszó #laptop #Windows 11 #internet security key #not correct
dec. 14. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
"The network security key isnt correct" - A hálózati biztonsági kulcs nem megfelelő
dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsen bekapcsolva véletlenül a "Caps Lock" a billentyűzeten? Mert ha igen, akkor hiába írod be a megfelelő jelszót fordítva lesznek a kis és nagy betűk. És ez már elég ahhoz, hogy ne fogadja el.
dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak számok vannak a jelszóban. Caps Lock nem volt bekapcsolva. A jelszó biztosan helyes, mert tegnap direkt lecsatlakoztam egy másik eszközzel.

A neten rákerestem a hibára, de olyanokat írnak, hogy változtassak wifi jelszót meg frissítsek valami drivert, de a laptopba be se jutok, jelszót meg nem tudom hogyan lehet megváltoztatni, meg hát nem hiszem, hogy utóbbi segítene. PC-m van, mobilom és tabletem is, egyiken se volt ilyen gond.

dec. 14. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs rj45 csatlakozó a laposon? Megpróbálhatnál kábellel csatlakozni.
dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sajnállak, meg a többi, modern technikák által elbutított embereket. Elsö lépés: nem használsz Windows 7-nél újabbat.

2. lépés: kiveszed a laptopból a winyót, vagy lehet azokban már ssd van, és hozzácsatlakoztatod számítógéphez sata-val vagy usb-vel.

3. lépés: a winyó megjelenik meghajtóként, jobb fül és formázás.

4. lépés: visszarakod az üres winyót a laptopba, és telepítesz rá oprendszert.

dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!