Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Firefox melyik mappába...

A Firefox melyik mappába tárolja a mentett könyvjelzőket?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Profiles-be de azon belül melyikbe?

[link]


dec. 25. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod nyitni a programot, ki lehet exportálni a könyvjelzők eszköztárból (Ctrl+Shift+O) html vagy json fájlba, egyszerűbb mint felhasználói mappákból kibuherálni.
dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Csak annál nincsenek benne a jelszavak. Én meg azokat is szeretném, hogy ne keljen irkálni. A Profiles mappámmal az a bajom, hogy több mint egy fél GB.

dec. 25. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem mappába, hanem egy sqlite fájlba menti. Ez pedig a profilkönyvtáron belül a places.sqlite. Illetőleg ugyanitt, a bookmarkbackups könyvátron belül vannak másolatok az könyvjelzők régebbi állapotairól.

[link]

dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

"Csak annál nincsenek benne a jelszavak. Én meg azokat is szeretném, hogy ne keljen irkálni."

A jelszavak NEM a könyvjelzőkben tárolódnak. De a mellékelt linken ennek a helyét is leírják: key4.db és logins.json.

dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Sikerült kiszűrnöm azt a 4 mappát a Profiles-ből, a sok közül, amelyikben benne vannak a mentett jelszavak is és így csak 175MB lett.
dec. 25. 17:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Összesen 74 könyvjelzöm van.
dec. 25. 17:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy mappa is elég hozzá, hogy a mentett jelszavaim is meglegyenek a könyvjelzőkben, így már csak 122MB.
dec. 25. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Te csak írni tudsz, és olvasni nem?
dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!