Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám használni a...

Miramare4 kérdése:

Hogyan tudnám használni a Firefox 60. 0.1/64 bit-ben a régi könyvjelző-mappáimat?

Figyelt kérdés
A mappák a legördülő keresőben megjelennek, de új linkeket nem vagyok képes beléjük helyezni. Csakis úgy, hogy a 'könyvjelzőzés' kockában megjelenő 5 mappa közül (ezeket használtam utoljára az 59-es verzióban) valamelyikbe berakom, aztán áthúzkodom. De ez bonyolult, nyilván van egyszerűbb. Kérem, segítsetek!

#Firefox 60.0.1 #könyvjelzőzés
2018. máj. 27. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem amit mondassz. Konyvjelokezeloben exportald ki html-ben, majd ugyanigy 60-ba importald be
2018. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1/1-nek: a könyvjelzőkezelőben se jelennek meg a régi mappák (ebben még az az 5 db se, amik az 'oldal hozzáadása'kor épp megjelennek). Kizárólag a linkek visszakeresésekor látom a mappákat és a linkeket. Honnan is exportáljam?
2018. máj. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!