Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki letilt Messengeren...

Ha valaki letilt Messengeren és Facebook-on, de később meggondolja magát, és feloldja, elnéznétek neki, és adnátok még egy esélyt?

Figyelt kérdés

dec. 27. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Egyéb, leírom.
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem letiltott egy rokonom (nem adtam neki kölcsön több százezret, miután a korábbi tartozásait sem adta meg), ha feloldana, akkor is azonnal törölném az ismerőseim közül.


Ha meg csak ilyen játszmázós hülyeségből tiltana valaki, pláne tojnék rá utána, ezek a gyerekes hülyeségek nem hiányoznak az életemből.

dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ miért tiltott le. Én is tiltottam már le embert, mert távolságot akartam tőle. Most nem megyek bele, de időnként rám írt ezzel felzaklatott, mert aztán eltűnt újra. Persze őt biztos bántotta, hogy letiltottam, de ez rólam szólt nem róla. Egyszer majd elmondom neki miért tiltottam le. Szóval attól függ mi a szitu kettőtök között. A kommunikáció fontos. Számítottál rá, mi történt?
jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne vedd túl komolyan. Nem tudom férfi vagy-e vagy nő. Barát, barátnő, ismerős, rokon. Ha párkapcsolat akkor lehet csak megharagudott rád. Úgy tűnik számítasz rá, hogy feloldja. A kérdésedből ez jön le. Ha nem tiltott le mindenhonnan kérdezd meg miért. Persze lehet, hogy tényleg távolságot akar, megsértődött vagy te tettél valamit. A mai világban a tiltásokat nem venném túl komolyan. Bár elég gyerekes. Én is tiltottam már le barátnőmet, naná hogy megbántam. Azóta rájöttem, hogy egyszerűbb megbeszélni, mint játszmázgatni.
jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!