Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail jelszó helyreállítás...

Gmail jelszó helyreállítás nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik karácsonyi vásárban elvesztettem a telefonom, azóta nem tudok a gmail-embe belépni. Nem fogadja el az (elvileg) jó jelszavamat, és mikor rámegyek arra, hogy "elfelejtettem a jelszavamat", kér valami 8 jegyű kódot. Hát én ilyet nem állítáttam be, rámegyek, hogy próbálkozás máshogy. Beírom a telefonszámomat, megkapom a kódot (G-vel kezdődik), de a kód beírása után közli, hogy küldtek egy második kódot ARRA az email címre, ahová nem tudok belépni. Sajnos nem emlékszem, hogy adtam-e meg biztonsági mail címet. Most mi van ilyenkor? Van valami supportjuk ami használható is?


(tudom jobban kellett volna vigyázni a telefonra, ezzel ne jöjjetek...)



dec. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted előzőleg a telefon kivételével semmi másról (pl pc) nem jelentkeztél be gmailre???
dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem.
dec. 29. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
.hu vagy .com?
dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
.com
dec. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!