Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Chrome?

Miért nem működik a Chrome?

Figyelt kérdés
Bő egy hónapja éppen a Daemon Tools-t raktam fel, ami egy játékhoz kellett, a telepítés ideje alatt böngészgettem. Éppen az egyik elektronikus fiókomba akartam belépni, amire Entert ütöttem, beléptem. Új üzenetek nem voltak, kiléptem a fiókból. Igen ám, de mire a játékot akartam letölteni teljesen megváltozott mindhárom böngészőm (Chrome, Mozilla, Internet Explorer)kezdőoldala, az initialpage123.com lett az. Egy darabig hagytam, hogy menjen így a böngésző, de egy idő után kezdett idegesítővé válni. Számtalan cikket, videót néztem hogyan szabaduljak meg ettől a problémától, de nem sikerült. Beszéltem egy számítógép szerelő barátommal, aki a Malwarebytes nevű programot ajánlotta. Kipróbáltam, a káros progikat blokkolta, de a Chrome csak nem akar működni. Mi tévő legyek? (Windows 7 Home Premium 64 bites op. rendszerem van)

2017. jún. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval működik a Chrome, csak tele lett tolva mindenféle bővítménnyel és beállítással. Ezért kell elolvasni, hogy mit is telepítesz, és ezért szabad CSAK a gyártó oldaláról szoftvert leszedni.


1. Nézz be a telepített alkalmazások közé, mindent törölj, ami gyanús.

2. Nézz be a Google Chrome bővítményei közé, midnent törölj, ami gyanús.

3. Ha ezek nem váltak be, akkor [link]

2017. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"A Chrome nem működik"-et úgy értettem, hogy a problémát csak nem tudtam elhárítani, éppen ezért eltávolítottam, majd megpróbáltam újratelepíteni. Igen ám, de a futtatás parancs után nem történik semmi. Mi ekkor a teendő?
2017. jún. 3. 07:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az alábbiakat is:

AdwCleaner

Spybot Search and Destroy

2017. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőt kipróbáltam (Malwarebytes), ugyanaz maradt a helyzet, a másodikat nem próbáltam
2017. jún. 9. 17:49
 5/5 anonim válasza:
Takarítsd el a felrakott játékot majd a chrome beállításait gyaluld le.
2022. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!