Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Terabox-nál lejár a 90 nap...

Terabox-nál lejár a 90 nap nyereményeim akkor elfog tűnni a 1374 GB tárhelyem?

Figyelt kérdés

Mikkor beregisztráltam alapból csak 10 GB adott és vannak napi nyeremények goldok stb, de mikkor kiválasztom hány GB akarok akkor olvasható 90 napig érvényes plusz van prémium 1 napra meg 3 napra, így most van 4 napom.


De miért éri meg ez nekik?


Sok adatot feltöltők akkor elfog tűnni?

Vagy mindig csináljam meg naponta nyereségeket és akkor nem fognak eltűnni?


Mega-ra is beregisztráltam adott 20 GB-t és letöltöttem PC-re is meg telora is az alkalmazását így kaptam még 2 db 5 GB-t (most 30 GB van) de ez is lefog járni.

Akkor törölni fogják ami 20 GB felett van?


MediaFire-ra is beregisztráltam azt írja ha letöltőm telora az alkalmazást akkor kapok még 40 GB a 10 GB mellé de sajnos nem kaptam semmit maradt a 10 GB, de Google Playen olvastam valaki csak 20 GB kapott.


pCloud meg csak 6 GB adott de mikkor be regisztráltam 5 GB adott pár perc után kaptam meg még az 1 GB, PC-n helyi lemezeknél is csak 6 GB-t ír.


Uloz meg alapból meg adta az 50 GB-t.


Most tesztelem melyik a jobb, de nem tudom meg éri e szerintetek?


Kép albumokat meg családi videókat akarok feltölteni ami VHS-ről digitalizáltam.



jan. 21. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

"De miért éri meg ez nekik?"

Beetetés, hogy megvedd a prémium tárhelyet.


"Sok adatot feltöltők akkor elfog tűnni?"

Igen, megeshet.


"Akkor törölni fogják ami 20 GB felett van?"

Így van.


"Most tesztelem melyik a jobb, de nem tudom meg éri e szerintetek?"

Lokális tárolás.

jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek közül melyikkel járnék jól felhőtárhelyekkel?


Persze tárolom külső HDD-n, belső SSD-n, Pendrive-n, CD-n, DVD-n VHS-n.

jan. 21. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Ulozt, meg a Teraboxot felejtsd el.

Ingyenes fiókkal a Terabox sebessége lóf.szt sem ér, a lényegesebb funkciók sebességkorlátosak. Plusz valami kínai vacak. Ma még lehet, hogy létezik, holnap simán lehet, hogy kikapcsolják. 25 évnyi családi anyagot nem biztos, hogy ilyen oldalakon tárolnék.

Az Uloz meg a Cseh NCore, csak felhőtárhelyként álcázva. Ha úgy tartja érdekük, simán közkincsé teszik az egész oldal tartalmát. Hánymillió bizalmas fájlra lehetett rákeresni az elmúlt 16 évben a beépített keresőjükkel? Oké, hogy a keresőjük megszűnt, de ha jót akarsz magadnak, akkor nem náluk tárolod a cuccaid, mert megbízhatatlan.


Akkor már inkább bízd a cuccaid a Google-ra, microsoftra (Google Drive, és Onedrive), vagy a Megára, vagy a Mediafire-ra. De a legjobb, hogy ha két felhőt fizetsz (Mondjuk a Google Drivet, meg a Megát, ahogyan én is teszem), plusz az általad említett HDD, és SSD.

jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

pCloud Degoo se megbízható?


Pleybook-t ki próbáltam 100 GB adott de töröltem is a fiókomat mert csak nyilvános az egész, felnőtt tartalomra is felhozta a figyelmet képpel együtt.

jan. 21. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha "csak" a tárhelyed tűnne el..

De vele az adataid is.

jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ennyit vacakolsz ingyenes nettarhelyekkel... amik zsakbamacskak vagyis olyan mintha nem is lenne backupod neten


akkor inkabb tobb fizikait csinalnal, ha fontos


net meg olyan hogy barki mas minden adatod megtalalja majd

te viszont elveszted


legalabb valami nagy hivatalosabb helyeket hasznalj amiknel ugy 50% esely legalabb van ra hogy evtizedekig se lesz gond elveszes es nyilvanosagra kerules teren


nem olcso de bluerayba is erdemes beruhazni

ha felsz csak hdd/ssd t elonybe reszesiteni

oltikai toluk eltero megoldas

(mint emlitetted cd dvd t de kicsik azok) mig vhs ugyanugy magneses tarolo es ezenkivul masmodon is leamortizalodhat szallag

jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4Shared olyan mint az Uloz?

Xiaomi felhő se biztonságos mert Kínai?


Telefonom is Xiaomi.

jan. 21. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint a kámfor
jan. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!