Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltotta Facebookon az...

Letiltotta Facebookon az üzenetküldési lehetőséget számomra? A facebook profilját látom, az adatlapját, ismerőseit, bejegyzéseit látom. Chat ablakban tudok neki üzenetet küldeni, 2 végpont közötti titkosítás van a beszélgetésünkön.

Figyelt kérdés
Viszont, ha a facebook adatlapját megnézem a neve mellett nincs üzenetküldési lehetőség, mint eddig volt. Azért kérdezem, mert ha letiltotta volna, akkor azt írná ki , hogy erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni. Ez a 2 végpont közötti titkosítás után történt. A beszélgetés le van védve chatbe azért tudom megnézni, ez oké, lehetséges, viszont ha letiltotta volna az üzenetküldési funkciót, akkor chatbe se tudnék tovább írni a beszélgetésre, legalábbis én így gondolom.

#Facebook #chat #üzenetküldés tiltása
jan. 29. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit problémázol, ha a leirtak adottak, akkor nem tiltotta le az üzenetküldési lehetőséget. Azt neked kell megtalálnod, de mint irtad tudol chat üzenetet küldeni. Akkor mi a baj?
jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az illető Facebook profilján a profilképe mellett nincs üzenetküldési lehetőség csak 3 pötty, amit ha megnyitok: Támogatás kérése vagy jelentés

és Tiltás ez a 2 lehetőség van, nincs külön üzenetküldési lehetőség

febr. 2. 23:34
 3/3 anonim válasza:
Én arra tippelnék, hogy korlátozott téged, nem pedig tiltott.
márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!